Порядок оплати лікування чорнобильців I-III категорії

  • Середа, лип. 01 2015
  • Автор 

Постановою Кабінету Міністрів України № 134 від 16.04.2014 року затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Відповідно до пп.1 п. 3 Порядку, бюджетні кошти спрямовуються на надання медичної допомоги громадянам, захворювання яких пов’язані з наслідками Чорнобильської катастрофи, а також лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у закладах охорони здоров’я державної та комунальної форми власності за спільним рішенням органів соціального захисту населення та структурних підрозділів з питань охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій на підставі договорів, укладених з відповідними закладами охорони здоров’я (з обов’язковим зазначенням калькуляції витрат), та актів про надані послуги.

Для отримання даної допомоги, особам, яким необхідно за висновками медичних закладів пройти лікування із застосуванням високовартісних медичних технологій потрібно звернутись до стаціонарів спеціалізованих закладів охорони здоров’я, які визначені розпорядженням Голови Київської обласної державної адміністрації. У м. Біла Церква до таких закладів належить КЗ КОР «Білоцерківський обласний онкологічний диспансер», якому на реалізацію державної програми 2501460 виділено 335 885 грн.

У випадку, коли вищенаведений заклад не в змозі забезпечити надання медичної допомоги, потерпіла особа може звернутися до департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації за адресою: м. Київ, пл. Л. Українки, 1, каб. 627, телефон для довідок (044)286-83-04 з необхідним пакетом документів, а саме:

заявою про надання медичної допомоги;

копією посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи;

копією паспорта;

копією ідентифікаційного коду;

довідкою МСЕК про встановлення інвалідності;

консультативним висновком лікаря із вказаним діагнозом та зазначеним переліком медичних препаратів, ліків, які необхідні для лікування, їх кількість, ціна та загальна вартість.

калькуляцією (складає лікарня, яка буде надавати послуги з лікування) із переліком зазначених медичних препаратів, ліків, які необхідні для лікування, їх кількість, ціна та загальна вартість.

Після надання департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації даних документів підписується договір про лікування важкохворого.

Після проведення курсу лікування, медичний заклад надає департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації акт про надані послуги з лікування важкохворого та рахунок для оплати послуг.

Управління  соціального захисту
населення Білоцерківської міської ради

Прочитано 3110 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео