П'ятниця, січ. 19 2018

Шановні білоцерківці! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Вівторок, січ. 16 2018

15 січня у Білій Церкві відбулося робоче засідання журі на кращий ескізний проект реконструкції площі по вулиці Героїв Небесної Сотні зі спорудженням пам’ятника з метою вшанування загиблих героїв Небесної Сотні та борців за волю і Незалежність України.

П'ятниця, січ. 12 2018

На 42 сесії Білоцерківської міської ради депутати ухвалили рішення про надання в користування нежитлових приміщень комунальної власності безкоштовно на 2018 рік таким організаціям:

П'ятниця, січ. 05 2018

У 2017 році жителі вулиць І. Мазепи (Щорса), Фастівської, Першотравневої, Привокзальної кілька разів змушені були вдаватися до крайніх заходів, аби привернути увагу місцевої влади до своєї проблеми. У кінці грудня мешканці знову перекрили рух на дорозі по вул. І. Мазепи, щоб достукатися до влади з проханням вирішити їх проблему, а саме відвести потік вантажівок з вулиці, адже відколи заборонено рух через Горбатий міст, великогабаритні машини їздять через вул. Мазепи. Мешканці кажуть, що це руйнує їх помешкання.

Середа, січ. 03 2018

На засіданні круглого столу 29 грудня місцева влада та перевізники узгодили питання перевезення пільгових категорій пасажирів у маршрутках.

Як відомо, держава припинила компенсувати перевізникам всіх рівнів витрати за перевезення пільгових категорій населення. З місцевого бюджету компенсують перевезення пільговиків лише Тролейбусному управлінню. 

Міська влада взяла на себе зобов’язання привести тарифи перевезень до економічно обґрунтованих, тобто мешканцям Білої Церкви слід очікувати підвищення вартості проїзду у тролейбусах та маршрутках.

Перевізники міста також взяли на себе нові зобов’язання.

Без обмежень  будуть перевозити:

- учасників бойових дій (АТО), дружин та діти загиблих в АТО;

- інвалідів війни 1, 2, 3 груп;

- ліквідаторів ЧАЕС – 1 категорії;

- інвалідів 1 групи та 1 супроводжуючу особу;

- дітей-сиріт, дітей з інвалідністю з 1 супроводжуючим, дітей із багатодітних сімей;

- школярів до 4 класу – безкоштовно, з 5 до 11 класу – за 50% вартості проїзду.

Для інших пільгових категорій визначити  наступні норми безоплатного перевезення:

- мікроавтобуси – 2  пільгових місця в кожному автотранспорті;

- автобуси – 3 пільгових місця в кожному автотранспорті.

Міський електротранспорт перевозить пільгові категорії населення без будь-яких обмежень, за наявності відповідного документу.

Середа, груд. 27 2017

Міська влада Білої Церкви, схоже, не розуміє того, що її прогресивне амплуа скоро розвіється, як дим за вітром. Якщо на початку 2016 року чимало активних мешканців Білої Церкви щиро вірили, що мер Геннадій Дикий готовий втілювати у нашому місті прогресивні та сучасні ідеї, то нині молоді та небайдужі громадяни розчаровуються політикою міського голови та його оточення та вимушені завершити свою роботу в органах місцевого самоврядування.

Сторінка 1 з 49

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео