Важливо
Вівторок, трав. 23 2017

23 травня на засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради був затверджений перелік аптек для пільгового відпуску препаратів інсуліну. Зокрема, це три приватні та три комунальні аптеки: 

Понеділок, трав. 22 2017

18 травня у Сквирському центрі творчості відбулася цікава зустріч з внуком поета Максима Рильського, який певний час мешкав у цьому населеному пункті, працюючи у садовому відділі земської управи  та учителюючи у селах Сквирського повіту. Зустріч відбулася за підтримки організації DVV International в Україні, яка є однією з провідних професійних організацій в галузі освіти дорослих. Організації зустрічі сприяли ГО «Центр неформальної освіти», літературне об’єднання сквирян «Сузір’я», Академія пенсіонерів Благодійного фонду Костянтина Єфименка. 

Неділя, трав. 14 2017

Білоцерківська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» щиро вітає всіх з одним із найпрекрасніших свят – Днем Матері!

П'ятниця, трав. 12 2017

Актуальна інформація для людей, які не набули трудового стажу, але хочуть отримувати соціальну допомогу

П'ятниця, трав. 12 2017

Відповідно до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” громадяни, відесені до першої категорії та діти-інваліди, інвалідність яких пов’язана з аварією на Чорнобильській АЕС, забезпечуються безоплатними путівками на санаторно-курортне лікування. Станом на 05.05.2017 р. в управлінні соціального захисту населення Білоцерківської міської ради перебуває на обліку для санаторно-курортного лікування 1 232 громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1 та 6 дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

П'ятниця, трав. 12 2017

Древнє місто над Россю - Біла Церква - нарешті стає дружнім до туриста. Якщо раніше нашим гостям доводилося самотужки шукати історичні пам'ятки, готелі, кафе, складати карти маршруту та дізнаватися, як проїхати у Білу Церкві, то відтепер туристам у цьому допоможуть в Туристичному інформаційному центрі, який відкривася у приміщенні готелю City Park Hotel Bila Tserkva.

Сторінка 1 з 35

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео