Вівторок, черв. 21 2022

До уваги постраждалих від російської агресії!

Понеділок, черв. 20 2022

Особи, які досягли віку 60 років у 2022 році мають право на призначення пенсії за віком за наявності страхового стажу не менше 29 років. За відсутності необхідного страхового стажу пенсія за віком може бути призначена пізніше (наприклад, якщо особа працюватиме та набуде необхідні 29 років страхового стажу) або у 2025 році після досягнення віку 63 роки за наявності страхового стажу не менше 22 роки.

П'ятниця, черв. 17 2022

Пакети з дегазаційним клапаном - це особливий вид багатошарової упаковки, яка використовується для зберігання та реалізації різних сипких продуктів. Це ідеальна тара для чаю, кави, круп, дитячого харчування та корму для тварин. Упаковка може бути виготовлена ​​з крафтового паперу, щільного поліетилену, фольгованої плівки або лавсану. Особливою популярністю користуються металізовані пакети для чаю із zip-застібкою. Придбати таку упаковку можна у компанії «ТЕРА ПЛАСТ», яка понад 10 років займається виробництвом та реалізацією предметів для фасування з логотипом замовника або без: https://teraplast.com.ua/ua/g14355383-pakety-metallizirovannye-doj.

Понеділок, черв. 13 2022

Наявність смартфону й доступу до мережі інтернет суттєво полегшить життя співгромадянам, які через війну вимушені переїхати в межах країни. У застосунку Дія внутрішньо переміщені особи можуть скористатися низкою корисних електронних послуг. Яких саме? – про це йтиметься у серії матеріалів, опублікованих найближчим часом.

Понеділок, черв. 13 2022

Управління Пенсійного фонду України у Київській області інформує: збільшено виплати пенсіонерам, які відстрочили вихід на пенсію.

П'ятниця, черв. 10 2022

Відсьогодні на соціальній платформі єДопомога доступна можливість перевірити статус заявки на допомогу від міжнародних організацій.

Сторінка 1 з 99

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео