Четвер, лип. 27 2017

Одним із основних завдань соціально-економічної політики держави є забезпечення ефективного функціонування системи пенсійного забезпечення. Оскільки проблеми пенсійної системи України потребують впровадження стратегічних, прагматично виважених і результативних змін для забезпечення її збалансованості, у поточному році громадян України чекає ряд змін, зокрема і пенсійна реформа. У Верховній Раді України 22.06.2017 за №6614 зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», основними положеннями з пенсійних питань якого є:

Вівторок, лип. 25 2017

25 липня виконком Білоцерківської міської ради вирішив подати клопотання до Київської обласної державної адміністрації щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітним громадянкам міста Кривій Оксані Василівні та Вдовиці Світлані Леонідівні, які  народили та виховали до восьмирічного віку п’ятеро дітей.

Понеділок, лип. 24 2017

Вибір професії – дуже важливе рішення. Його результат впливає не тільки на майбутнє матеріальне благополуччя людини і її успішність в обраній професії, а й на самооцінку, психологічний комфорт, і особливо на те, чи буде вона відчувати себе щасливою. Щоб вибір професії не став помилковим, психологи радять проходити профорієнтаційне тестування.

П'ятниця, лип. 21 2017

Днями кількість онлайн-заявників на отримання допомоги при народженні дитини перевищила тисячну позначку.  Про це повідомляє сайт Мінсоцполітики. Відтак електронна послуга, яку 30 березня 2017 року разом запровадили Міністерство соціальної політики, Міністерство юстиції та Державне агентство з питань електронного урядування, поступово набуває популярності серед новоспечених батьків.

Четвер, лип. 20 2017

Білоцерківців запрошують взяти участь в онлай-опитуванні щодо особистого досвіду звернення за консультуванням і тестуванням на ВІЛ. Це опитування проводиться за інціативи МОЗ України. Пройти онлайн-опитування можна за посиланням:https://goo.gl/zAUFw5

Понеділок, лип. 17 2017

16 липня у місті Біла Церква відбулися міжнародні змагання з триатлону «Кубок Білої Церкви» та «Кубок України». У змаганнях взяли участь 250 спортсменів у категорії «Аматори» і 42 спортсмени у категорії «PRO», серед яких були як чоловіки, так і жінки зі всієї України, а також зарубіжжя.

Сторінка 1 з 39

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео