Громада — БЦ News
Вівторок, лист. 28 2023

28 листопада на засіданні виконкому розглянули питання надання пільг на 2024-2026 роки жителям Білоцерківської міської територіальної громади.

Вівторок, лист. 28 2023

Сучасний світ вимагає від нас більше ніж будь-коли раніше. Електронні гаджети, які сьогодні є майже в кожного, роблять це життя простішим та комфортнішим. Смартфони, планшети, компактні ультрабуки, бездротові навушники є нашими постійними супутниками. А окремої популярності набувають смартгодинники. Американська компанія Apple Inc. є одним з лідерів, що випускає розумні годинники для поповнення вашої екосистеми пристроїв Apple.

Понеділок, лист. 27 2023

Завданням держави є створити всі умови для комфортного повернення до цивільного життя наших Захисників та Захисниць, тому запроваджується повноцінна оплачувана професія -помічник ветерана.

П'ятниця, лист. 10 2023

Грантова програма створена для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також їхніх дружин або чоловіків, які мають на меті розпочати власний бізнес.

Вівторок, лист. 07 2023

На засіданні 44 сесії міської ради було утворено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Білоцерківській міській раді. А 7 листопада виконком затвердив склад ради. До неї увійшли 18 осіб з числа представників ВПО, громадських організацій, які опікуються цією категорією громадян та фахівців, дотичних до вирішення їх питань:

Середа, лист. 01 2023

Ключовою зміноюз 1 листопада є те, що за оформленням допомоги на проживання для ВПОтепер має звертатися одна особа від всієї сімʼї (а не кожен член родини окремо).

Сторінка 1 з 120

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео