Олександр Вілкул: Воєнний стан завдав реального удару по економіці

  • Понеділок, груд. 24 2018
  • Автор 

19 грудня на запрошення жителів Білої Церкви до нашого міста завітав Олександр Вілкул. Народний депутат від Опозиційного Блоку зустрівся з містянами та трудовим колективом підприємства «Біофарма». Під час зустрічі люди звертали увагу депутата на труднощі та просили захисту і підтримки від беззаконня у вигляді зростання тарифів і цін. А під час відвідин підприємства трудовий колектив піднімав питання про доцільність введеного владою воєнного стану, через який українські підприємства, зокрема й «Біофарма», втрачає контракти та інвестиції від іноземних партнерів.

Ознайомчу екскурсію по заводу «Біофарма» для поважного гостя провела заступник директор підприємства Оксана Плотникова, яка розповіла, що через воєнний стан на підприємстві виникли економічні труднощі. «Ми планували до кінця цього року запустити нове виробництво. Нове обладнання могло повністю забезпечити країну лікарськими препаратами, виготовленими з плазми крові (альбумін, імуноглобуліни). Саме ці препарати потрібні для поповнення обсягу крові в разі значної крововтрати під час операцій, а також через травми, які отримують громадяни не лише в побуті, на виробництві, а нині й на війні. Проте нашому заводу іноземні банки призупинили затверджене раніше фінансування, також на деякий час затримується поставка обладнання. Але у компанії впевнені, що ми подолаємо всі труднощі».

vil 2

Олександр Вілкул, народний депутат від «Опозиційного Блоку», ознайомившись з підприємство та спілкуючись з колективом, зауважив: «Керівництво країни задумало ввести воєнний стан, як механізм перенесення виборів президента, але при цьому завдало реального удару по економіці України. Після виборів буде проведено ретельне розслідування події, а винні понесуть покарання, якщо, звісно, не втечуть закордон».

Народний депутат від «Опозиційного Блоку» зазначив: «Після перемоги ми відновимо економіку, будемо залучати інвестиції та створювати робочі місця з достойною заробітною платою для українців на Батьківщині. Для цього, насправді, в країні є все необхідне. Треба просто зупинити свавілля і навести порядок».

На думку депутата, реальні довгострокові наслідки для економіки влада буде замовчувати допоки буде можливість. А збитки частково спробують покрити за рахунок чергових міжнародних кредитів, які викачають з людей, піднявши тарифи і ціни, урізавши соціальні виплати. «Ми продовжимо нашу боротьбу за права людей. Цьому беззаконню залишилося не довго. До виборів - три місяці», - пообіцяв білоцерківцям депутат.

vil 1

Олександр Вілкул назвав військовий стан спробою узурпації влади, яка не вдалася в повному обсязі тільки завдяки тиску опозиції, негативної реакції суспільства і відсутності підтримки з боку міжнародної громадськості. Нагадаємо, під час голосування у Верховній Раді Опозиційний Блок не дав жодного голосу за введення воєнного стану.

Довідково: «Біофарма» - фармацевтичне підприємство, на якому працює 490 робітників. Портфель інвестицій підприємства складає понад 50 млн дол. Продукція поставляється в 36 країн світу. Середня зарплата сягає 10 тис. грн.

Прочитано 5972 раз
Опубліковано в Фото

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео