У Білій Церкві відбулися святкові лінійки Першого дзвоника

  • П'ятниця, вер. 01 2017
  • Автор 
Першачки на лінійці у Дев'ятій школі Першачки на лінійці у Дев'ятій школі

Традиційно, хоча й деяким батькам і школярам ця практика не довподоби, але 1 вересня діти йдуть в школу. Звичайно, початок навчального року розпочинається святковими лінійками, особливо незабутніми для батьків першокласників та учнів 11 класів, для яких це останній навчальний рік у стінах рідної школи. Цьогоріч до класів білоцерківських шкіл прийшло майже 20 тисяч учнів. Пропонуємо фоторепортаж зі шкіл №7, 9, 1 та НВК "Міцва-613".

sh92 1

Учнів вітає директор БСШ №9 Іван Усик

Біла Церква, День знань, 2017

Школярі Дев'ятої школи підготували міні-виступ на військову тематику

День знань і свято Першого дзвоника традиційно супроводжується шкільними лінійками. Цього року влада двох міст в Україні - Дніпра та Чернівців - заборонила чиновникам брати участь у шкільних лінійках, щоб не стомлювати школярів своїми "полум'яними промовами".

Біла Церква, День знань, 2017

Першу школу відвідав настоятель храму Святого Багатостраждального Петра Калнишевського, що розташований поруч з парком Слави

Біла Церква, День знань, 2017

Старшокласники Першої школи підготували першачкам святкові подарунки

У Білій Церкві такого розпорядження не було, але на щастя у тих школах, які відвідав журналіст БЦ News, довгих промов від офіційних осіб не лунало. Це й дозволило виділити більше часу на виступити учнів цих шкіл. 

Біла Церква, День знань, 2017

Мами є мами :)

Зокрема, на лінійці у Дев'ятій школі учні підготували та продемонстрували номер на військову тематику, у Сьомій школі, яка цього року отримала почесне звання генерал-полковника Геннадія Воробйова, вшанували хвилиною пам'яті загиблих учасників АТО. Традиційно весело зустрічають шкільну пору учні НВК "Міцва-613", танцюючи та співаючи. 

Біла Церква, День знань, 2017

А такими красивими сьогодні були першокласники НВК "Міцва-613"

Та, мабуть, найбільш хвилюючим це свято завжди буде для батьків першокласників. Прикро, але деякі батьки настільки наполегливо намагаються проштовхнутися у перші ряди та сфотографувати своє чадо, що ледь не влаштовують бійок з іншими батьками. 

Біла Церква, День знань, 2017

Єврейські діти демонструють чого навчилися у літніх таборах

А от учні 11 класів на таких лінійках чомусь завжди стоять суворі і уважні, чи то розуміючи, яка відповідальність на них покладена в останньому, випускному класі, чи то сумуючи за завершенням шкільної пори. 

Біла Церква, День знань, 2017

Сьома школа заради гостей розпочала лінійку о 10:00, на годину пізніше інших шкіл

Цього року найбільше гостей на лінійку завітало до Сьомої школи, яка відтепер носить почесне звання колишнього свого учня, генерал-полковника Геннадія Воробйова. Крім міського голови Геннадія Дикого, в.о. начальника управління освіти і науки Вікторії Баранової до школи завітали і генерали, і родина генерала Воробйова. 

Біла Церква, День знань, 2017

Творчий номер від учнів ЗОШ№7

Біла Церква, День знань, 2017

Традиційні вірші першокласників

Біла Церква, День знань, 2017

І нарешті пролунав Перший дзвоник

Геннадій Воробйов закінчив 10 класів ЗОШ №7 у 1978 році. Затим вступив до Київського вищого загальнокомандного училища. У 1993 році закінчив Військову академію ім. Фрунзе. Військову кар'єру розпочав з командиру взводу та пройшов всі посади до першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України. у 2009-2014 обіймав посаду командувача Сухопутних військ Збройних Сил України. Під час кривавих подій на Євромайдані Геннадій Воробйов відмовився посилати силовиків проти активістів.З початком російської агресії проти України брав участь у розробці багатьох військових операцій.

Під час проведення АТО у 2014 році займав посаду першого заступника керівника Антитерористичного центру СБУ, керівника АТО на території Донецької та Луганської областей. За сумлінну службу удостоєний звання лицаря ордену Богдана Хмельницького всіх ступенів, нагородженний орденом за мужність ІІІ ступеня. Останнім часом керував Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського. Раптово помер у робочому кабінеті на 56 році життя. 

Біла Церква, День знань, 2017

Вшанувати пам'ять колеги приїхали вищі військові чини

Біла Церква, День знань, 2017

А також рідні: мама, тато, діти, сестра покійного

Біла Церква, День знань, 2017

Відтепер школа носитиме ім'я свого колишнього учня

Вшанувати пам'ять мужного військового прибули батьки, донька, син, сестра. Також на відкриття пам'ятної дошки приїхали Головний інспектор Міноборони генерал - лейтенант Руслан Хомчак, перший заступник начальника генштабу ЗСУ генерал-полковник Ігор Колесник, начальник Військової служби правопорядку ЗСУ генерал-майор Ігор Криштун, заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Сергій Болдишєв, начальник штабу - перший заступник командувача Сухопутних військ України генерал-лейтенат Сергій Наєв, командувач військ оперативного командування "Північ" генерал-майор Володимир Кравченко, очільники Міноборони, Генштабу та командувачі Сухопутних військ України різних часів, зокрема й колишній керівник Міноборони Олександр Кузьмук. І от його присутність виглядала дивною...

Адже українці пам'ятають, що під час його керівництва Міноборони відбулося два трагічних інциденти під час військових навчань. Зокрема, у 2000 році невдало випущена з полігону в Чернігівській області ракета потрапила у житловий будинок в Броварах, що призвело до смерті трьох осіб та поранення ще п'яти людей. А у 2001 році під час чергових навчань ракета збила літак над Чорним морем, що летів з Ізраїлю в Росію. Тоді загинуло 78 пасажирів та членів екіпажу. І лише під час цієї трагедії міністр нарешті подав у відставку. Тому його присутність на будь-яких військових чи пов'язаних з військовими заходах, напевно, виглядає дивною...

Прочитано 2949 раз
Опубліковано в Фото

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео