У школах Білої Церкви пролунав Останній дзвоник

  • П'ятниця, трав. 26 2017
  • Автор 
Випускники Першої школи та їх класний керівник Випускники Першої школи та їх класний керівник

Сьогодні у всіх школах Білої Церкви відбулося свято Останнього дзвоника. Щоправда, погода була невблаганна, лінійки окропив дощик, проте, як сказав, директор школи №9 - це на удачу. Тож, будемо сподіватися, що у наших випускників все буде гаразд у їх дорослому житті, а школу вони згадуватимуть лише з приємними спогадами. Між іншим, дивовожний збіг цифр: випускників, які закінчили цьогоріч 11 класів, у Білій Церкві - 1111 осіб! Документи про повну загальну середню освіту вони отримають 26 і 27 червня 2017 року. А поки що для них лунають шкільні вальси. 

Біла Церква, останній дзвоник, 2017

На лінійку врочисто крокують випускники 11 класів школи №7 

Для випускників 11 класів навчання завершилося ще 19 травня військово-спортивним святом у Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Звитяга», присвяченим завершенню вивчення предмета «Захист Вітчизни». 

Державна підсумкова атестація в школі І ступеня (4 клас) була проведена у формі контрольних робіт з української мови, математики, літературного читання за розкладом уроків з 16 по 24 травня. 

Біла Церква, останній дзвоник, 2017

А для молодших класів настає найкраща пора - літні канікули!

Державна підсумкова атестація в школі ІІ ступеня  (9 клас) проводиться з трьох предметів: української мови, математики та одного предмета за вибором педагогічної ради закладу. Розклад цих іспитів кожна школа складає самостійно, але з дотриманням таких термінів: ДПА – з 29 травня по 14 червня; вручення документів про базову загальну середню освіту відбудеться 15-16 червня 2017 року.

Біла Церква, останній дзвоник, 2017

Випускники школи №9 зосереджено слухають Гімн України у виконанні молодшої учениці цієї ж школи

Біла Церква, останній дзвоник, 2017

На жаль, святкові сукенки довелося прикрити куртками та кофтинками

Для учнів перевідних класів літні канікули розпочнуться вже з 29 травня. Під час літніх канікул з 06 по 23 червня при закладах освіти працюватимуть літні пришкільні табори денного перебування, якими буде охоплено 1500 дітей. Табори функціонуватимуть за рахунок коштів міського бюджету. Як і в минулому році, будуть працювати англомовні табори при БСШ № 9, БНВО «Перша гімназія», Білоцерківському колегіумі, БСШ №1.

Комплектування дошкільних груп на новий навчальний рік здійснювалося у квітні-травні.

Біла Церква, останній дзвоник, 2017

На лінійку до Першої школи завітав мер Геннадій Дикий, начальник управління освіти і науки Юрій Петрик, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Красімір Мінчев

Символічним знаком єднання європейської спільноти став візит у Біло¬цер-ків¬ську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Болгарія в Україні Красіміра Мінчева, котрого супроводжували радник з питань освіти, науки і культури Посла Республіки Болгарія в Україні Олександр Патарінскі і третій секретар Посольства Республіки Болгарія в Україні Єлена Слатінська-Ованезова. Після урочистої лінійки відбулося відкриття кабінету болгарської мови у приміщенні школи, який обладнано коштом посольства. 

Біла Церква, останній дзвоник, 2017

Першачки Першої підготували вчителям святкові букети, а випускникам - святковий торт

Біла Церква, останній дзвоник, 2017

А це вже вальсують випускники школи №1 та їх класний керівник 

Прочитано 3896 раз
Опубліковано в Фото

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео