У Білій Церкві відбувся мітинг з нагоди 203-річниці з дня народження Тараса Шевченка

  • Четвер, бер. 09 2017
  • Автор 

Сьогодні українці святкують 203-річницю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. З цієї нагоди відбувся врочистий мітинг і в Білій Церкві.

Першим надали слово секретарю Білоцерківської міської ради Борису Смутку, який нагадав присутнім, що Тарас Шевченко бував у Білій Церкві, що за знайомство з ним багато хто поплатився й кар'єрою та змушений був переїхати вчителювати до нашого міста. Тому закликав пам'ятати Тараса Шевченка, вивчати його твори, а не просто приходити у певні дні і згадувати нашого Пророка. 

babusi

dyachun

Слова ветерана УПА не всім сподобалися, адже Теодор Дячун каже, не підбираючи слів, все, що думає про поневолювачів українського народу

Також на мітингу виступили заступник голови Білоцерківської РДА Юрій Савчук, ветеран УПА Теодор Дячун, голова міськрайонного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т.Шевченка Костянтин Климчук. 

Учень Першої гімназії Ростислав Мельник декламував вірші Тараса Шевченка, а вокальний ансамбль «Материнка» школи мистецтв №1 виконав композицію на вірш поета "Садок вишневий коло хати".

lud mit1

Наприкінці заходу отець Микола (УПЦ КП) звернувся до присутніх з промовою та відслужив молебень, затим присутні поклали квіти до погруддя Т. Г. Шевченку. 

spivy

А напередодні, 6 березня, в міській центральній бібліотеці відбувся 28-й міський конкурс читців-декламаторів на краще виконання творів Тараса Шевченка «Кобзарева зоря». Конкурс проводиться з метою популяризації творів Тараса Шевченка та задля формування високої духовності молодого покоління, усвідомлення ним національної ідеї, виховання патріотизму і любові до України, української літератури, культури та мистецтва.

Прочитано 1802 раз
Опубліковано в Фото

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео