Білій Церкві презентували старі тарифні лозунги

  • Середа, лют. 15 2017
  • Автор 

15 лютого біля стели Героям небесної сотні відбувся мітинг, який організувало ВО «Батьківщина». Виступали проти підвищення комунальних тарифів, пенсійного віку, розміру податків, штрафів для підприємців. Набір гасел – традиційний для цієї політичної сили. Виступаюча говорила, що пенсіонерам нема за що жити, що "на останні копійки купують останню буханку хліба", "одну сосиску розтягують на кілька днів", а діти не можуть допомогти, бо "самі безробітні", а «падлюки» з комісії, яка встановлює тарифи, отримують мільйонні прибутки, на всьому наживаються олігархи і т.д. Конструктивних пропозицій не звучало.

Якщо врахувати, що по новим тарифам комунальні послуги оплачують всі мешканці міста, а на мітинг прийшла чоловік 300 і то практично одні пенсіонери, то стає очевидним, що громадянам не цікаві виступи політичних популістів. Та й пенсіонери не надто обурювалися, адже вони, як нещодавно заявив заступник директор КП "Білоцерківтепломережа" Сергій Ходань, отримують 100% відшкодування за опалення по субсидії. 

Звісно ж, під час мітингу пані, яка говорить голосом та з інтонацією, схожою на вимову Юлії Тимошенко, не згадувала про те, коли вперше в Україні відбулося стрімке подорожчання вартості блакитного палива. А відбулося воно якраз за часів прем'єрства Юлії Володимирівни. 

tar2

На свято Стрітення Господнього при теплій сонячній погоді чом би й не піти на мітинг

Нагадаємо читачам, що у 2008 році ціна на російський природний газ для України становила $180 за тис. куб. м. Проте після конфлікту між президентом Віктором Ющенком та прем’єр-міністром Юлією Тимошенко почала загострюватися ситуація в газовій сфері. З 1 січня 2009 року «Газпром» у повному обсязі припинив постачання газу в Україну. Віктор Ющенко вимагав від Юлії Тимошенко щоб ціна газу у 2009 році була не вищою $205. Проте усупереч його вимогам та забороні підписувати договір на іншу ціну, 18 січня 2009 в результаті п'ятигодинних переговорів прем'єр-міністри Путін і Тимошенко підписали новий договір, який передбачав вартість газу $450 за тис. куб. м. Також "газові угоди" Юлії Тимошенко закріпили монополію «Газпрому» на постачання блакитного палива в Україну.

Цей «успішний» договір передбачав, що Україна змушена споживати російський газ у будь-якому випадку, навіть якщо він їй не потрібен або просто оплачувати законтрактовані обсяги. У договорі закладений так званий пункт «бери або плати», який передбачає у разі не споживання газу оплату законтрактованих обсягів. Нині по цьому пункту «Газпром» нарахував близько $38 млрд. боргу Україні. Наша держава оспорює цей пункт договору у Стокгольмському арбітражному суді. За словами комерційного директора НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренко, загальна сума вимог «Газпрому» по пункту «бери або плати» може досягти $60 млрд  до 2020 року.

tar1

Ораторів слухати не обов'язково, можна з подругами погомоніти...

А тому наша держава відмовилася від постачання газу з Росії та понад рік імпортує газ з Польщі, Словаччини та Угорщини, таким чином зіскочивши із «газпроміської газової голки». Вартість газу для України у січні 2017 року становила $229,5 за тис. куб м. (проти $450 про які домовилася Юлія Тимошенко).

І ще одне. «Газпром» хоче отримати від «Нафтогазу» за неспожитий газ у 2016 році газ  $5,3 млрд. А ми заплатили за весь газ з Європи у 2016 році $1,6 млрд. Тобто у 3 рази дешевше, ніж вартість російського газу.

tar3

...чи з друзями

Також НАК "Нафтогаз України" у 2016 році не отримував бюджетного фінансування та вперше за 5  останніх років отримав чистий прибуток у сумі більш як 21 млрд гривень.

tar4

Пересуваний агітмобіль ВО "Батьківщина". Працює з перебоями: то Гімн України не видавав в ефір, то пісні часів УПА транслював не по сценарію

Забезпечено адресними субсидіями у 2016 році для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 6,7 млн сімей. На це пішло 4-6% від загального обсягу видаткових статей державного бюджету, в той час, як дотації держхолдингу “Нафтогаз України” на компенсацію в тарифах, що існували до 2015 року, становили близько 28% обсягу державних витрат.

golost

Знайома пані з голосом Юлії Тимошенко

golt

Та сама пані приїздила до нас у день тиші, 24 жовтня 2015 року

Проте, на жаль, пересічні громадяни не хочуть аналізувати ситуацію, натомість охоче вірять простим і зрозумілим гаслам про «сосиски, безробіття, останній цвях у нашу домовину»…

Нагадаємо білоцерківцям, що пані з голосом Тимошенко не вперше приїхала до нашого міста. Напередодні виборів, у день тиші, тобто у суботу 24 жовтня 2015 року, коли заборонена будь-яка передвиборча агітація, ця пані зі своєю командою, у тому числі нинішньою головою Київської обласної ради Ганною Старіковою, приїхала виступати проти одного із кандидатів на посаду міського голови Костянтина Єфименка. Нежданні гості тоді отримали порцію яєць у відповідь. Як це було, можна подивитися у фоторепортажі ТУТ.

agit

P.S. А місцевому осередку ВО "Батьківщина" хочеться нагадати, що мітинги проходять, а місто лишається і бажано, щоб воно було чистим, а не заклеяним політичними агітками...

Прочитано 3021 раз
Опубліковано в Фото

Коментарі  

Александр
+3 #1 Александр 15.02.2017, 12:50
Ваша статья явно заказная.Люди вышли на митинг по убеждению.Гамня ные у вас новости....
Людмила
0 #2 Людмила 15.02.2017, 18:08
А де там написано, що вони вийшли не "по убеждению"?
Гавр
+1 #3 Гавр 15.02.2017, 18:15
Аахаха отличная статья которая рассказывает всю правду. Бедный Беркут и так все плохо а тут и на месте не справляеться, Цирк то дешевый)))))
Геннадий
0 #4 Геннадий 15.02.2017, 20:06
Всё это враньё т.к. газа в Польше и Словении своего нет! Они так же его покупают у России! А на Украину перепродают! И дешевле он не может быть по определению дураков нет!

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео