Важливо
Понеділок, груд. 24 2018

19 грудня на запрошення жителів Білої Церкви до нашого міста завітав Олександр Вілкул. Народний депутат від Опозиційного Блоку зустрівся з містянами та трудовим колективом підприємства «Біофарма». Під час зустрічі люди звертали увагу депутата на труднощі та просили захисту і підтримки від беззаконня у вигляді зростання тарифів і цін. А під час відвідин підприємства трудовий колектив піднімав питання про доцільність введеного владою воєнного стану, через який українські підприємства, зокрема й «Біофарма», втрачає контракти та інвестиції від іноземних партнерів.

Четвер, груд. 06 2018

Вітання відбулися спершу в актовому залі 1129-й Білоцерківського зенітного ракетного полку, а затим продовжилися на площі перед будівленю Білоцерківської міськради, де привітали військових 72 ОМБР, лікарів Білоцерківського госпіталю та військкомату.

Середа, жовт. 17 2018

Десятого жовтня у Будинку органної та камерної музики відбувся черговий захід, присвячений парку «Олександрія». А підготував його клуб «Водограй» Академії пенсіонерів, що діє при Благодійному фонді Костянтина Єфименка. Наш білоцерківський парк невипадково став темою зустрічі, адже він прекрасний у будь-яку пору року. Допомагали «водограївцям» їхні колеги з клубів «Серпанок», «Мрія», «Криниця життя», «Гармонія», бібліотекарі Центральної бібліотеки, а також талановиті учні школи мистецтв №1, ЗОШ №9 та Технолого-економічного коледжу БНАУ.

Середа, жовт. 03 2018

3 жовтня відбувся фестиваль хорового співу «Олександрійські хорали в колонаді «Луна». Вже вдруге поспіль члени клубів Академії пенсіонерів, що діє при Благодійному фонді Костянтина Єфименка, провели такий загальноакадемічний захід. Фестиваль приурочений Дню людей похилого віку (1 жовтня) та Дню українського козацтва (14 жовтня). Тож не дивно, що більшість пісень, які виконували ансамблі клубів, стосувалися теми козацтва та патріотизму.

Понеділок, вер. 17 2018

5-7 вересня поточного року відбувся міський конкурс на кращу клумбу, створену підприємствами, організаціями, установами міста та ОСББ і фізичними особами на своїх прилеглих територіях. Конкурс присвячений Дню міста, переможці отримали подарунок.

Субота, вер. 08 2018

Цьогорічний День міста коротко можна описати словами із дитячої пісеньки: «Что мне дождик проливной, когда мои друзья со мной». Дійсно, попри неприємний осінній дощ, який то сіяв дрібною мжичкою, то поливав, наче з відра, білоцерківці все ж вийшли у центр міста, аби відсвяткувати річницю заснування нашої рідної Білої Церкви. Дивіться на фото, як це було.

Сторінка 1 з 9

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео