Середа, січ. 19 2022

Фоторепортаж з храму Святого Праведного Петра Багатостраждального (Калнишевського) у Білій Церкві. Літургію та освячення води провів настоятель храму отець Віталій.

Субота, вер. 18 2021

18 вересня білоцерківці відзначають День міста! Сьогодні древньому Гюргеву виповнюється 989 років з того часу, як його заснував великий князь київський Ярослав Мудрий! Подивіться фото, як містяни святкують.

Середа, вер. 01 2021

1 вересня у всіх навчальних закладах Білоцерківської міської територіальної громади відбулися урочистості з нагоди початку навчального року.

Середа, трав. 05 2021

Кейк попс - це невелике за розміром тістечко різноманітної форми (овальної/трикутної) на паличці. На вигляд смаколик схожий на велетенський чупа-чупс з простою начинкою. Але найбільше задоволення приносить саме процес декорування, а тому любителі солодкої випічки повинні мати в своєму арсеналі все для кейкпопсів аби кожен раз створювати різноманітну красу для себе та своїх близьких.

Четвер, лист. 26 2020

26 листопада клуб «Криниця життя» Академії пенсіонерів, що діє при Благодійному фонді Костянтина Єфименка, організував та провів захід зі вшанування пам’яті тих членів клубу, які вже відійшли у засвіти.

Четвер, лют. 20 2020

Серед безлічі варіантів вибору дивану ми дуже часто зупиняємося на специфічних кутових конструкціях. Чому вони настільки популярні сьогодні? Головна риса кутових меблів – виключна ергономічність. Конструкція Г-подібної форми дозволяє використовувати з користю кутову зону. Такі дивани часто розташовують на кухні, в невеликих гостинних та офісних приміщеннях. Крім того, нестандартна геометрія робить кутові меблі неординарними та більш акцентованими з точки зору декоративності. Розглянемо різновиди кутових диванів та їх особливості.

Сторінка 1 з 11

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео