П'ятниця, лют. 21 2020

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області вкотре повідомляє про новаціїв застосуванні реєстраторів розрахункових операцій,  длясуб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції  готівковими коштами.

Четвер, лют. 20 2020

Процедура ідентифікації тварин дає право її власнику реалізувати молоко та м`ясо тварини, отримати дозвіл на її переміщення та забій, продаж, участь у виставці.

Середа, лют. 19 2020

Громадяни в усіх населених пунктах і громадах повинні отримувати швидкі та якісні адмінпослуги. На сьогодні в Україні функціонує майже 800 центрів надання адмінпослуг, поступово ця цифра має зрости до 1400. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України - Міністр розвитку громад та територій Денис Шмигаль у вівторок, 18 лютого.

Четвер, лют. 13 2020

На чисельні звернення суб’єктів господарювання стосовно надання роз’яснення щодоотримання експлуатаційних дозволів,Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє наступне.

Четвер, лют. 13 2020

11 лютого на засіданні виконкому БМР затверджено фінансові плани на поточний рік комунальних некомерційних підприємств Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» та «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 2».

Четвер, лют. 06 2020

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області звертає увагу громадян та фізичних осіб – підприємців, що в разі зміни реєстраційних даних, зокрема  прізвища, ім’я, по батькові або місця проживання (реєстрації) протягом місяця необхідно подати до центрів обслуговування платників за адресою місцезнаходження, заяву за формою 5-ДР для внесення актуальних реєстраційних даних до єдиного державного реєстру. Вищезгадана норма закріплена у статті 70 Податкового кодексу України.

Сторінка 1 з 71

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео