П'ятниця, квіт. 16 2021

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що нарахування сум плати за землю фізичним особам проводиться податковими органами за місцем знаходження земельної ділянки, які надсилають платнику податку  до 01 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку.

П'ятниця, квіт. 16 2021

Процедура державної реєстрації потужностей, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.

П'ятниця, квіт. 16 2021

Під час засідання Кабінету Міністрів України 14 квітня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що Уряд продовжує вживати заходи для посилення боротьби з пандемією та вчергове акцентував увагу на важливості дотримання протиепідемічних правил.

Зокрема, очільник Уряду нагадав, що на виконання Указу Президента України й рішення Ради національної безпеки та оборони було затверджено оновлений Національний план вакцинопрофілактики, який передбачає пришвидшення кампанії з вакцинації та ставить це питання на найвищий щабель для всіх органів державної влади.

Також Денис Шмигаль підкреслив, що з 19 квітня фізичні особи - підприємці та наймані працівники з «червоних» карантинних зон зможуть надсилати заявки на отримання 8 тисяч гривень допомоги від держави.

«Міністерством соціальної політики та Міністерством цифрової трансформації у максимально оперативні строки було підготовлено всю необхідну інфраструктуру для здійснення виплат для тих, чия діяльність постраждала внаслідок посилених карантинних обмежень. Як і під час посиленого карантину взимку, заявку на допомогу можна буде оформити через портал або застосунок Дія», - повідомив очільник Уряду.

Також у ході урядового засідання Прем’єр-міністр вкотре наголосив на важливості дотримання протиепідемічних правил та зазначив, що декілька областей вже вийшли з «червоних» карантинних зон.

«Це свідчить, що модель адаптивного карантину працює. Як ми і наголошували: закривати всю країну на локдаун зараз немає ніякого сенсу. Дають результат відповідальні дії місцевих органів влади, які оперативно та з розумінням відреагували на спалахи на місцях», - наголосив Глава Уряду.

Урядовий портал

Четвер, квіт. 15 2021

Організувати групу людей, перевезти їх з одного міста в інше на певний культурний чи туристичний захід буває досить складно. Причини загалом в ненадійності транспортної системи, до прикладу, квитків може не вистачить, чи не буде зручного часу відправлення чи взагалі транспорт приїде з запізненням. Тому з’являється необхідність пошуку надійної та якісної альтернативи. Наприклад, можна замовити міжміські перевезення автобусом у перевірених професіоналів.

Вівторок, квіт. 13 2021

Роботодавці несуть відповідальність у вигляді штрафу, згідно зіст. 265КЗпП. Порядок накладення таких штрафів затверджено постановою Кабміну від 17.07.2013 № 509Для розрахунку суми штрафу застосовується розмір мінімальної зарплати, встановлений на момент виявлення порушення. 

Вівторок, квіт. 13 2021

У рамках проведення операції «Урожай», з метою повноти нарахування і сплати податків, неухильного виконання землевласниками вимог чинного законодавства, яке регулює земельні та трудові відносини, Головне управління ДПС у Київській області нагадує громадянам, які є власниками сільськогосподарської техніки та надають платні послуги з обробітку землііншим фізичним особам (оранка, комбайнування, тощо), але при цьому не зареєстровані як  фізичні особи-підприємці (ФОП), що вони мають обов’язок подати річну податкову декларацію про доходи та майновий стан, у якій включити суму отриманих доходів до загального річного оподатковуваного доходу та сплатити податок із таких доходів.

Сторінка 1 з 98

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео