Четвер, січ. 21 2021

Відділення на виконання доручення Антимонопольного комітету України провело дослідження щодо дотриманням вимог законодавства про захист економічної конкуренції органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність на регіональних ринках з постачання та розподілу природнього газу. Серед них і компанія ТОВ «Київоблгаз Збут», яка постачає газ Білій Церкві. 

Четвер, січ. 21 2021

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що відповідальність за порушення законодавства про працю встановлена Кодексом законів про працю України (далі - КЗПП).

Середа, січ. 20 2021

До уваги власників землі та землекористувачів: коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель і земельних ділянок за 2020 рік становить 1,0.

Вівторок, січ. 19 2021

Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, у разі її припинення, зобов’язана подати податкову декларацію за результатами звітного року до 1 травня року.

Понеділок, січ. 18 2021

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до п.п. 1 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) до платників єдиного податку, які відносяться до І групи, належать фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року.

Понеділок, січ. 18 2021

Офісом Уповноваженого буде здійснюватися моніторинг дотримання мовних прав громадян, оскільки з 16 січня 2021 року набула чинності стаття 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка передбачає, що всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, мають обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари і послуги українською мовою. Про це повідомила пресслужба Офісу Омбудсмана.

Сторінка 1 з 88

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео