"РОСАВА" не підвищувала вартість шин для БТР

  • Понеділок, вер. 08 2014
  • Автор 

В кінці серпня Антимонопольний комітет України розпочав дослідження ринку безкамерних шин для бронетранспортерів і діяльність учасників цього ринку в особі найбільшого шинного підприємства країни ПРАТ “РОСАВА" (Біла Церква Київської обл.) на предмет дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції. Керівництво підприємства висловило свою точку зору на дії АМКУ.

Згідно з повідомленням прес-служби Антимонопольного комітету, “РОСАВА” завищила ціни на безкамерні шини з підвищеною кулестійкістю КІ-113140 НС-10 К для бронетранспортерів БТР-80, БТР-70, БТР-60, БРДМ-2. Проте такий висновок на підприємстві спростовують. Генеральний директор ПРОТ "РОСАВА" Олександр Даліба дав коментар з цього приводу БЦ News.

"Протягом багатьох років наше Міністерство оборони закупляло цей тип шин по «дуже привабливим» цінам в РФ, які були фактично на порядок вищі за наші. Розповім історію цього питання. В 2007 році Міноборони замовило компанії «РОСАВА» розробити шини для БТР. Нашими технічними спеціалістами на базі серійної шини 12.00R20 моделі КІ -113 був розроблений її безкамерний варіант з підвищеною кулестійкістю. Розробка проводилась за власний кошт компанії і є її власністю.

В серпні 2008 року модель пройшла всі сертифіковані випробовування і була запущена в серійне виробництво. Аналогів такій шині в Україні немає. Тим не менше, замовлення від Міноборони були не систематичні і невеликі, а ми продавали ці шини закордон, зокрема в Іран та Ірак, забезпечуючи країну валютою. Цього року на наше підприємство звернувся міністр оборони з проханням постачати шини нашій військовій техніці. Ми запропонували міністерству вже виготовлені шини по ринковій ціні. Зауважу, що незважаючи на ріст цін на енергоресурси та сировину, вартість цих шин ми не підвищували.

Ми не будемо більше давати коментарів з цього приводу, повернемося до питання після перемоги країни в цій війні. Зрозуміло лише одне, що хтось хоче зняти з себе відповідальність за несвоєчасне забезпечення української армії військовою технікою і комплектуючими за рахунок таких компаній як «РОСАВА». Нині ми відвантажуємо шини для військової техніки низці компаній. Зокрема, за перші дні вересня відвантажили 300 комплектів шин Миколаївському бронетанковому заводу за ціною нижче ринкової", - сказав Олександр Даліба. 

Все інтерв'ю читайте ТУТ

Прочитано 8581 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео