Як подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію через електронний кабінет?

  • Понеділок, лют. 07 2022
  • Автор 

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області наголошує, що подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації не є окремим спеціальним порядком офіційного визнання або підтвердження державою фактів виникнення, переходу або припинення прав на активи, щодо яких подається така одноразова (спеціальна) добровільна декларації.

Декларація подається безпосередньо декларантом до контролюючого органу, в електронній формі з урахуванням вимог, встановлених розд. II Податкового кодексу України, та особливостей, встановлених підрозд. 94 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ. 

Для входу до приватної частини Електронного кабiнету користувачу необхідно авторизуватися та обрати меню «ЕК для громадян», розділ «Одноразова (спеціальна) добровільна декларація».

У запропонованій формі Декларації персональні дані підтягуються автоматично, але їх потрібно перевірити, та у разі наявності в таких даних помилок – виправити їх.

Для приєднання до Декларації сканованих копій документів, що підтверджують витрати на придбання активів, необхідно в кінці Декларації проставити позначку «відмітка про наявність додатків» та у розділі «Додатки» заповнити поля щодо основних реквізитів документів, що додаються. Водночас кожен документ має бути збережений в окремому додатку.

Білоцерківська ДПІ

Прочитано 703 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео