Бюджет Білої Церкви складає 2, 071 млрд грн на 2022 рік

  • Четвер, січ. 06 2022
  • Автор 

Депутати міської ради під час засідання 25 сесії, що відбулося 30 грудня 2021 року, затвердили бюджет Білоцерківської міської територіальної громади на 2022 рік. 

Доповідаючи питання начальник управління фінансів міської ради Світлана Терещук зазначила, що бюджет сформовано відповідно до норм чинного законодавства. Згідно із прогнозами, загальний обсяг фінансових ресурсів визначено у обсязі 2 млрд 071 млн  015 тис. 791 грн. З них - доходи загального фонду місцевого бюджету близько  2 млрд 012 млн 068,5 тис. грн та доходи 

Поінформувала про структуру надходжень до місцевого бюджету (надходження від податків, субвенції з державного бюджету, серед яких й кошти на погашення різниці в тарифах). Загальний фонд місцевого бюджету ділиться на міжбюджетні трансферти - кошти державного бюджету – 420, 5 млн грн і  власні податки і збори  - 1млрд  591, 5 тис. грн.

Кошти  спеціального фонду місцевого бюджету (59 млн грн) є цільовими,  у т.ч. це бюджет розвитку (6 млн 315 тис.грн ), спеціальний фонд (950 тис грн)  та ін.

Видатки загального фонду визначено таким чином, аби забезпечити утримання бюджетної сфери, житлово-комунального господарства, фінансування затверджених цільових програм, захищених статей та розрахунків за енергоносії. На ці потреби із загального фонду місцевого бюджету спрямують кошти у сумі - 1 млрд 828, 8 млн грн. З них 1 млдр 157,9  млн грн , а це 63,4 % - складає заробітна плата та інші додаткові виплати.

Через збільшення тарифів за енергоносії та інші види комунальних послуг (енергоносії спожиті бюджетними установами) виплати зростуть на 64% й складуть 259 млн, але з державного бюджету надійде відшкодування частини цієї суми – 7,1 млн грн. Це полегшить навантаження на місцевий бюджет, тому на ці потреби буде спрямовано 252 млн грн (14%  загального обсягу бюджету). На відшкодування різниці в тарифах для населення буде спрямовано 65 млн грн, які надійдуть цільовими коштами з державного бюджету.

Крім вище зазначеної  субвенції  за енергоносії (7,1 млн. грн) у загальну суму субвенції з державного бюджету входять й кошти на три освітні програми (409, 5 млн грн), на забезпечення лікарськими засобами громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (7,4 млн грн).

На ще одну захищену статтю – харчування дітей у навчальних закладах, утримання Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» та Білоцерківського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «ШАНС» передбачено  - 35,9 млн грн.  Захищені статті складають 82,6 % питомої ваги загальних видатків.

 На  фінансування місцевих програм, утримання бюджетних галузей і ЖКГ спрямують   376, 5 млн (257, 7 млн грн – місцеві програми різних спрямувань; 45 млн грн – на утримання бюджетних галузей та ін.).

За матеріалами сайту БМР

Прочитано 925 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео