"Інспекцію з благоустрою" передумали об'єднувати з "Муніципальною вартою"

  • Четвер, лист. 25 2021
  • Автор 

25 листопада на засіданні 21 сесії БМР депутати вирішили скасувати своє ж рішення від 30 вересня 2021 року №1575-17-VІІІ «Про реорганізацію комунальної установи Білоцерківської міської ради «Інспекція з благоустрою міста Біла Церква» шляхом приєднання до комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Муніципальна варта».

Причина: у міської влади немає ще 953 тисячі гривень для того, аби розрахуватися з працівниками інспекції, які відмовилися перейти на роботу до «Муніципальної варти».

Керівник КП БМР «Інспекція з благоустрою міста Біла Церква» Віктор Ілляшенко, доповідаючи це питання на депутатських комісіях, зауважив, що з часу прийняття рішення про реорганізацію з працівниками інспекції ніхто не зустрічався та не пояснив, на які посади та з яким окладом їх переводять до «Муніципальної варти». Відтак, працівники вирішили, що на перехід не згодні. А отже їх треба звільняти у разі закриття підприємства та розраховуватися з ними. На все це потрібно 953 тис грн, яких в КП БМР «Інспекція з благоустрою міста Біла Церква» немає.

Тож вирішили просто скасувати попереднє рішення сесії. Міський голова Геннадій Дикий не захотів пояснити, чия була ідея з реорганізацією і чому вона так плачевно закінчилася. Просто заявив, що питання технічне.

Хоча «Інспекція з благоустрою» та «Муніципальна варта» частко дублюють свої функції, адже обидві організації мають право надавати послуги з технічного нагляду на об’єктах будівництва, а також демонтувати споруди за рішенням виконкому. Спроба об'єднати два комунальних підприємства була ще в 2018 році, але зазнала такого ж фіаско.

Прочитано 457 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео