Чи подається декларація про майновий стан і доходи при виїзді на постійне місце проживання в іншу країну?

  • П'ятниця, черв. 25 2021
  • Автор 

Відповідно до ст. 179 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями платники податку – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу декларацію про майновий стан і доходи (далі – Декларація) не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

Контролюючий орган протягом 30 календарних днів після надходження Декларації здійснює перевірку визначеного податкового зобов’язання, сплати належної суми податку та видає довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур.

Звертаємо увагу громадян, що  у разі неподання платником податку Декларації та/або за наявності невиконаних зобов’язань зі сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору контролюючий орган надає заявнику вмотивовану відповідь щодо відмови в наданні відповідної довідки.

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається платниками податківза місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою, надсилається поштою або засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Білоцерківський відділ податків

і зборів з фізичних осіб та

проведення камеральних перевірок

ГУ ДПС у Київській області

Прочитано 319 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео