КП БМР "Білоцерківводоканал" нарощує борги

  • Середа, черв. 09 2021
  • Автор 

2 червня відбулося засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв’язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплексу, на якому заслухали звіти комунальних підприємств.

Зі звіту представника КП БМР «Білоцерківводоканал» з’ясувалося, що в штаті підприємства немає працівників. Є лише дві особи, які трудяться на 0, 25 ставки та ще дві особи працюють на 0, 5 ставки. Натомість підприємство має чимало боргів.

При передачі майна підприємства в концесію ТОВ «Білоцерківвода» деякі об’єкти лишилися на балансі комунального господарства, зокрема греблі. На їхню роботу витрачається електроенергія. За неї треба сплачувати. А платити підприємству нічим, адже воно не веде господарську діяльність. Як і за земельні ділянки, на яких стоять об’єкти, що наразі використовує ТОВ «Білоцерківвода». І якщо земельні ділянки в місті були передані в оренду концесіонеру, а відтак земельний податок платить саме він, то Білоцерківська РДА не дозволяє передавати в оренду концесіонеру районні земельні ділянки. Отже, КП БМР «Білоцерківводоканал» має ще й борги за земельний податок.

Загалом борги такі:

  • ПДВ – 100 тис грн
  • Податок на прибуток – 462 тис грн
  • Земельний податок – 100 тис грн

Заборгованість населення перед комунальним підприємством становить 4, 9 млн грн. От власне повільне повернення цих боргів населення є єдиним доходом підприємства.

Прочитано 501 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео