"Муніципальному ШЕУ" не дали працювати у 2020 році

  • Понеділок, черв. 07 2021
  • Автор 

26 травня відбулося засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв’язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплексу БМР, на якому заслухали звіти комунальних підприємств.

Директор КП БМР «Муніципальне шляхово-експлуатаційне управління» Анатолій Биба доповів депутатам, що 2020 рік, не очікувано для нього, підприємство закінчило зі збитком аж в 1, 2 млн грн.

Виявилося, що на 66% зменшилася кількість замовлень на реконструкцію зовнішнього освітлення міста. Якщо у 2019 році таких робіт виконано на 8, 3 млн грн, то у 2020 році – на 2, 8 млн. грн. Сплачено податків у 2020 році – 3, 018 млн грн

Середня зарплата – 12 194 грн. Штатних працівників - 48

«У 2020 році нам просто не дали працювати. Ми були упевнені на початку року, що матимемо прибуток. У 2017 році, коли я прийшов на підприємство, воно мало дебіторської заборгованості 1, 6 млн грн (до пана Биби підприємством керував нинішній директор «Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви» Олександр Прилуцький, - прим. ред.). За 2018 рік ми вийшли в нуль. Я думав підприємство далі буде рухатися, як пуля. Всі підряди, які зроблені іншими організаціями, ми як балансоутримувачі мереж, зараз переробляємо. У мене два екіпажі працювати над відновленням освітлення на Горбатому мосту, який відремонтували тільки-но в 2019 році», - розповів Анатолій Биба.

Загалом скарги керівника підприємства аналогічні зі скаргами керівника "Муніципальної варти". Обом підприємствам не вистачило замовлень. Оскільки міські чиновники, на думку керівників підприємств, віддають підряди іногороднім фірмам. У 2020 році підприємство уклало договорів на суму 6, 8 млн грн, згідно даних системи Prozorro.

А ще не так давно, у 2016 році, міський голова Геннадій Дикий плекав надію створити альтернативу ТОВ "Білоцерківське ШЕУ". Тоді з його ініціативи КП БМР «Білоцерківсвітло» було перейменовано у КП БМР «Муніципальне шляхово-експлуатаційне управління». Геннадій Дикий пояснював необхідність створення такого підприємства тим, що місто повинно мати свій комунальний транспорт, який буде прибирати дороги, тротуари, відремонтує світлофори, зможе зробити ямковий ремонт на дорогах. Проте пройшло 5 років, а підприємство як обслуговувало виключно вуличне освітлення, так і продовжує це робити. Адже техніки для прибирання міста підприємству ніхто не закупив. 

Прочитано 412 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео