"Білоцерківтепломережа" збільшила свої борги до 607 млн грн

  • Понеділок, черв. 07 2021
  • Автор 

26 травня відбулося засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв’язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплексу БМР, на якому заслухали звіти комунальних підприємств.

Директор КП БМР «Білоцерківтепломережа» Владислав Безукладніков доповів депутатам, що у 2020 році підприємство заробило 415, 5 млн грн доходів, мало – 455, 9 млн грн витрат, отже рік завершило майже із 40 млн грн чистого збитку.

Чистий дохід зменшився на 13% через теплі погодні умови в опалювальний сезон 2019-2020 рр, перерахунки платежів за опалення, втрати тепла через зношеність теплоносіїв (труб), а також через те, що тариф у розмірі 1550 грн за у Гкал не враховує збільшення вартості газу та мінімальної зарплатні. Так, у тарифі закладена вартість газу – 6000 грн за тис куб м, а по факту підприємство отримувало газ по ціні 10 000 грн за тис куб м.

Загалом кредиторська заборгованість підприємства сягає 607 млн грн! З них – 370 млн грн – це не покрита різниця у тарифах (існуючих і тих, які б мали бути, щоб покрити собівартість виробництва тепла). Дебіторська заборгованість населення за опалення – 165 млн грн. 85% споживачів послуг «Білоцерківтепломережі» оплачують рахунки вчасно, але через невідповідність тарифу затратам, саме підприємство розраховується за енергоносії та інші отримані послуги на рівні 60-70%.

На підприємстві працює в середньому 568 осіб, середня зарплата була – 7139 грн.

Депутати запитали, як керівник бачить можливості повернення боргів. Владислав Безукладніков надіється на те, що держава спише заборгованість за газ через різницю по тарифах, а також на те, що з міського бюджету вкотре нададуть фінансову допомогу.

Прочитано 412 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео