Безкоштовні газові лічильники тимчасово не ставлять

  • Понеділок, лип. 07 2014
  • Автор 

Два роки тому був ухвалений закон «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», згідно якого до 2018 року всі споживачі газу повинні бути забезпечені лічильниками. Установка приладу здійснюється за кошти держави. В Білій Церкві така робота ось уже два місяці як призупинена. Чи будуть надалі ставити безкоштовні лічильники, розповів начальник Білоцерківської філії з експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз» Олексій Ходань.

«Програма діє, її ніхто не скасовував. До 2018 року всі споживачі в Україні повинні бути забезпечені приладами обліку газу. В першу чергу ставляться лічильники тим споживачам, які використовують газ для приготування їжі, підігріву води та опалення. Така категорія споживачів в Білій Церкві повністю забезпечена лічильниками. Хто міг – поставив за свої кошти, хто не зміг – ми встановили. Тепер встановлюємо лічильники в квартирах, де газ використовується тільки в газколонках і газових плитах. Таких лічильників в нас залишилося 400 штук. Ми їх встановлюємо, робота триває. На жаль, ми не встановлюємо останнім часом лічильники в тих квартирах, де є лише газова плита. Ця програма не зупинена, але пару місяців ми цього не робимо. Можливо, нам завезуть лічильники на друге півріччя, тоді продовжимо роботу», - сказав Олексій Ходань.

Також начальник газової філії додав, що споживачі, які не хочуть чекати, поки їм поставлять безкоштовний лічильник, можуть встановити його за власний кошт, але платити доведеться не тільки за сам пристрій, але й за виготовлення проекту та монтаж.

Також нагадуємо, що після 2018 року всі споживачі, які не мають лічильника, будуть позбавлені можливості користуватися газом, а установка пристроя обліку буде здійснюватися виключно за кошти споживача.

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради 

Прочитано 5225 раз
Опубліковано в Економіка
Теги

Коментарі  

Галина
0 #1 Галина 14.07.2014, 11:33
Для тих, хто уже цікавився установкою лічильника, стаття нічого нового не відкрила. Залишається відкритим питання: чому не встановлюються безкоштовно лічильники? Мабуть по тій причині, що все рівно до 2018 р. ви зобовязані мати в квартирі лічильник, так що вихід один - за власний кошт. А якщо ви будете оформляти субсидію, то доведеться внести цю витрату в графу і вам, скоріше всього, відкажуть в субсидії. Подобається такий розвиток подій?
Людмила
0 #2 Людмила 06.08.2014, 17:33
Галино, звісно, якщо ви цікавились, то нічого нового, можливо, для вас і не має в статті. Але не всі мають час цікавитися в газканторі. То ж стаття в першу чергу для тих, хто цікавиться, чому газовики припинли цю роботу. Це перше. Друге. Якщо ви цікавились, то чому знову запитуєте, чому не ставлять безкоштовно? В статті чітко сказано, що не ставлять, бо на даний момент не закупила держава безкоштовних лічильників. Але це не означає, що треба негайно його ставити за власний рахунок. Ви самі вибираєте, що вам на даний момент вигідно: ставити лічильник і платити менше, чи з лічильником ви будете платити ще більше, як це роблять мешканці, де є газова колонка. Не варто себе накручувати:)
ВАся
-1 #3 ВАся 06.08.2014, 18:14
А можно сразу сообщить цены? статься НИОЧЕМ. распишите шо по чем! Пож-ста!

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео