"Спецкомбінат з надання ритуальних послуг" потребує допомоги на ремонт приміщень та оновлення автотранспорту

  • Вівторок, трав. 25 2021
  • Автор 

19 травня постійна депутатська комісія з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв’язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплексу розглянула звіт КП БМР «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг».

Підприємство є балансоутримувачем 9 кладовищ загальною площею 52, 8 га: діюче Новокиївське -3, частково діючі Новокиївське-1, Новокиївське – 2, Сухий Яр, частково закриті Старокиївське, Новозарічанське, Старозарічанське, закриті Залужне та Новодівоче.

Чистий дохід підприємства за 2020 рік склав 21, 5 млн грн. Чистий прибуток – 239 тис грн.

На підприємстві працює 68 осіб, середня зарплата – 10 340 грн.

У зв’язку з епідемією коронавірусу різко збільшилася кількість поховань в жовтні – грудні 2020 року порівняноі з аналогічним періодом в 2019 році. Так, у грудні 2019 року було 154 поховань у місяць, то у грудні 2020 року – 230 поховань.

Кількість поховань по роках зростала так:

-         1685 поховань у 2017 році

-         1711 поховань у 2018 році

-         1709 поховань у 2019 році

-         1973 поховань у 2020 році

-         805 поховань за січень – квітень у 2021 році

Наразі вирішується питання розширення кладовищ Новозарічанського і Новокиївського -3, але через 2-3 роки знову постання питання пошуку землі під цвинтарі.

За словами директор підприємства Сергія Грисюка, підприємство потребує ремонту двох приміщень, які є на балансі підприємства за адресами: вул. Київська, 94 та вул. Росьова, 7. Будівля по вул. Росьовій перебуває в експлуатації з 1980 року, капітальних ремонтів не проводилося, підприємство проводило лише поточні ремонти. Знос будівлі – 78, 2%, що становить загрозу для безпеки працівників комбінату, які працюють в цьому приміщенні. У приміщенні є вільна площа у розмірі 132 кв м. Саме там знаходилося КП БМР «Міськреклама», яке цього року приєднали до «Тролейбусного управління» через погане фінансове становище "Міськреклами". До речі, «Міськреклама» не змогла оплатити оренду приміщення. Чи погашені ці борги, наразі не відомо, адже депутати не уточнювали це питання у директора спецкомбінату.

Працівники підприємства готові переїхати в інше приміщення по вул. Київська, 94, але й там не завершено ремонт. Відремонтували лише покрівлю, столярний та бетонний цехи, замінили вікна, двері, ворота.

Підприємство мало намір отримати індивідуальну державну допомогу на суму 3, 9 млн грн у 2020 році (ремонт покрівлі на приміщенні по вул. Росьова, 7, придбання пасажирського мікроавтобуса, придбання спецтехніки) для поповнення статутного капіталу. А у 2021 році мали намір взяти допомогу на ремонт приміщення по вул. Росьовій у розмірі 1, 5 млн грн. Проте Антимонопольний комітету України вирішив, що така допомога недопустима для конкуренції.

Також підприємство потребує термінового оновлення автопарку. Відтак «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг» вирішив взяти в лізинг автомобіль для надання ритуальних послуг вартістю 1, 5 млн грн. А ще підприємство звернулося до міського голови з проханням поповнити статутний капітал на суму 1 млн грн для придбання трактора з відвалом для прибирання снігу.

Також підприємство отримало 1, 5 млн грн з міського бюджету на благоустрій кладовищ. Про що під час звіту зазначив секретар міськради Дмитро Киришун. 

Прочитано 688 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео