Дендропарк "Олександрія" обраний у рамках проєкту "Велика реставрація"

  • Понеділок, трав. 24 2021
  • Автор 

Міністерство культури та інформаційної політики України оголосило перелік проєктів з реставрації, консервації, ремонту пам’яток культурної спадщини, у тому числі замках, інших фортифікаційних, оборонних, палацово-паркових комплексах, сформований з урахуванням рейтингу, що взяли участь у відборі в рамках проекту “Велика Реставрація” у межах президентської програми “Велике будівництво”. У цей перелік потрапив і парк "Олександрія".

Відбір проєктів був проведений експертною групою (радою) шляхом оцінювання кожного з них та подальшого формування рейтингу проєктів. Об’єкти обрані по всій території України.

У першому відборі взяли участь 211 проектів. Частина з них не була розглянута, оскільки останні є об’єктами комунальної форми власності, що суперечить Порядку відбору проектів, які будуть реалізовані в рамках програми “Велике будівництво”, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року, №1214. Сюди ж потрапив і Будинок органної та камерної музики у Білій Церкві. Тож, міській владі варто пошукати кошти в бюджеті на реставрацію фасаду власними силами. Або ж почекати, коли будуть внесені зміни до законодавства. Принаймні, Мінкульт працює над цим та обіцяє, що об’єкти комунальної форми власності зможуть взяти участь у другому відборі проектів у межах програми «Велика Реставрація».

Отже, до програми допущено 109 проєктів. У цей перелік потрапив і дендропарк "Олександрія". Отднак, у цьому році фінансування на його відновлення не буде виділено. 21 травня Мінкульт опублікувало перелік об'єктів, що будуть реалізовані в 2021 році. З цим переліком можна ознайомитися ТУТ

Прочитано 314 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео