"Комунальне кіно" залишилося без уваги

  • Понеділок, трав. 24 2021
  • Автор 

19 травня постійна депутатська комісія з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв’язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплексу розглянула звіт КП БМР «ТРО «Місто».

Зокрема, керівник компанії Тетяна Цейтліна розповіла, що наразі на підприємстві працює т.в.о. директора (0, 8 ставки, зарплата – 6240 грн) та зав.відділом телебачення (0, 75 ставки – 5850 грн), хоча штат розрахований на 5 осіб. Окрім радіопередач, знімають відеоролики, які виставляють у соцмережі Фейсбук. Правда, чомусь на сторінці приватного відеоканалу БЦТВ, хоча ТРО «Місто» створило свою сторінку в Фейсбуці, але вона не наповнюється.

Ролики знімає оператор «на волонтерських засадах», як зазначила Тетяна Цейтліна. Очевидно, мова йде про оператора – власника відеоканалу БЦТВ Ілля Звягіна, який аж ніяк не працює на волонтерських засадах, а отримує замовлення від виконкому БМР та оплату за свої послуги з міського бюджету. Зокрема, у 2020 році отримав підрядів на суму 327 500 грн, а на 2021 рік вже заключено договорів на суму 218 тис грн.

Виходить, що «комунальне кіно», як назвали депутати минулої каденції спробу перетворити Білоцерківське радіомовлення в ТРО «Місто» звелося до того, що комунальне підприємство ледь жевріє, натомість більше півмільйона гривень з міського бюджету перераховують ФОП Звягін Ілля Олександрович за відеоролики про «значні успіхи» міської влади.

Нагадаємо, у 2019 році міська влада реалізувала свої наміри, хоч і не з першої спроби, про створення на базі комунального підприємства «Білоцерківське радіомовлення» нової телерадіокомпанії, де мало би діяти проводове радіо, ФМ-радіо та міський телеканал. КП БМР «Агенція стратегічного розвитку» витратила 25 тис. грн на розробку логотипу нового телеканалу та на консультації з його створення.

Але далі перейменування справа не пішла. Найновіше обладнання на підприємстві – 2015 року. Нової техніки ніхто не закуповував, як і ліцензії на фм-трпансляцію. За підрахунками Тетяни Цейтліної, лише для створення студії потрібно щонайменше 400 тис грн. Для того, щоб телерадіоорганізація працювала бодай 4 години на добу, потрібно 8 млн грн та 8 працівників у штаті. У звіті зазначається, що в грудні 2019 року на профільній депутатській комісії розглядалося питання програми підтримки ТРО «Місто», але далі комісії справа не пішла.

Відтак, єдине, що наразі можна вважати діяльністю ТРО «Місто» - це інформаційне мовлення по проводовому радіо (радіоточок нарахували - 3500). Відеоролики ж як знімав та публікував на своїй сторінці у ФБ ФОП Звягін І.О. до створення комунального телеканалу, так і продовжує їх знімати за окрему плату. То навіщо було створювати комунальний телеканал?

Прочитано 290 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео