"Інспекція з благоустрою" потребує коштів на встановлення утилізатора органічних відходів

  • Середа, трав. 19 2021
  • Автор 

19 травня відбулося засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв’язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплексу. На ньому розглянули звіти низки комунальних підприємств.

Зокрема, директор КП БМР «Інспекція з благоустрою» Віктор Ілляшенко розповів депутатам про види діяльності підприємства. Так, працівники інспекції у 2020 році провели 123 рейди щодо дотримання суб’єктами господарської діяльності Правил благоустрою на території Білої Церкви.

Також обстежили 127 тимчасових споруд, в яких ведеться підприємницька діяльність. У процесі роботи складено 78 актів щодо відповідності тимчасової споруди паспорту прив’язки або не відповідності. 49 суб’єктам підприємницької діяльності надано приписи про приведення споруди у відповідність до паспорту прив’язки, а 59 об’єктів зовнішньої реклами та тимчасових споруд було демонтовано.

Інспекція за 2020 рік склала штрафів за порушення правил благоустрою на суму 17 340 грн.

Заробили за 2020 рік - 2, 363 млн грн, витратили - 2, 361 млн грн. Чистий прибуток – всього 2 тис грн.

У 2020 році інспекція заробила на технічному нагляді за проведенням ремонтних робіт на об’єктах благоустрою та житловому фонді – 894 тис грн. До речі, цієї функцією займається також КП БМР «Муніципальна варта».

За тимчасове встановлення металевих гаражів отримали плату в розмірі 1, 294 тис грн. За демонтаж тимчасових споруд – 158 тис грн.

Середня зарплата на підприємстві – 12, 6 тис грн. На підприємстві працює 11 осіб. Нагадаємо, 9 лютого на засіданні виконкому БМР затвердили фінансові плани на 2021 рік двадцяти шести комунальних підприємств. У них зазначається, окрім іншого, кількість працівників на комунальних підприємствах та їхня заробітна плата на 2021 рік. Так, директор КП БМР «Інспекція з благоустрою» Віктор Ілляшенко у 2021 році запланував отримувати зарплати по 25 тис грн щомісячно, адміністративний персонал має отримувати по 15 208 грн зарплати, а працівники – по 10 214 грн.

На запитання депутатів, яким чином підприємство планує заробляти кошти у 2021 році, Віктор Ілляшенко просив збільшити надання робіт по технагляду, демонтажу, а також просив виділити кошти на запуск утилізатора органічних відходів з міських лікарень. Утилізатор, як виявилося, вже 2 роки простоює, оскільки не виділяються кошти на його установку та закупівлю контейнерів. Всі медичні заклади міста натомість возять відходи в Київ.

Прочитано 403 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео