YouControl: вся інформація з Єдиного державного реєстру на одному сайті

  • П'ятниця, квіт. 23 2021
  • Автор 

Для успішного ведення бізнесу вкрай важливо мати надійних партнерів чи контрагентів. Як дізнатися, чи не є часом фірма, що планує у вас купити продукцію, банкрутом?

А можливо у вашого майбутнього контрагента купа боргів, як по податкам, там і по заробітній платі перед співробітниками? Якщо це дійсно так, то цілком можливо, що кошти за свій товар чи послугу ви отримаєте не скоро або взагалі не отримаєте. Як же уникнути таких прикрих ситуацій?

Звернутися за перевіркою інформації про юридичну особу чи ФОП до державних реєстрів! Їх наразі близько 150. Проте найбільш затребуваний - Єдиний державний реєстр юридичних та фізичних осіб – підприємців. Проте недосвідчений користувач не відразу розбереться, як працює пошук по ЄДР https://youcontrol.com.ua/topics/yedynyy-reiestr-layfkhaky-dlia-perevirky-danykh/. Тому пропонуємо вам спростити собі життя і отримати максимальний пакет даних швидко і зручно, завдяки аналітичній системі YouControl https://youcontrol.com.ua/, яка містить повну інформацію з ЄДР про українські компанії. Також система формує досьє про компанії з декількох десятків державних баз та реєстрів одночасно.

Ви отримаєте інформацію про реєстрацію компанії, її засновників, КВЕДи, розмір статутного капіталу, юридичну адресу та контакти, ліцензії, дозволи, судові справи, в яких брала участь фірма, борги, штрафи. Дізнаєтеся про те, які були перевірки в компанії, чи брала участь в тендерах, які має фінансові показники, чи потрапляла в міжнародні санкційні списки, чи веде зовнішньоекономічну діяльність, які має зв’язки з іншими контрагентами тощо.

Також на сайті YouControl ви можете ознайомитися з електронними деклараціями чиновників та депутатів, відслідковувати судові засідання, дізнатися, як формується статутний капітал тощо.

Також на сайті друкується актуальна інформація, яка допоможе розібратися у ситуації краще. Наприклад, ви не знаєте, для чого вам інформація про перебування під міжнародними санкціями вашого потенційного бізнес-партнера? Експерти сайту підготували щодо цього питання актуальні відповіді та роз’яснення.

Компанія YouControl пропонує курси, наприклад запустила безкоштовну навчальну онлайн-програму "Комплаєнс", яка навчить ефективно та швидко перевіряти компанії, мінімізуючи власні ризики. Або ви можете записатися на курс з бізнес-розвідки чи дізнатися інформацію про те, як перевірити зв'язок вашого контрагента з політично важливою персоною і передбачити ризики співпраці. І це далеко не весь перелік послуг.

До того ж ви можете спробувати перевірити перші 10 компаній безкоштовно та зрозуміти, як працює YouControl. Для цього достатньо всього лише зареєструватися на сайті.

Прочитано 727 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео