Ціна "золотого" білоцерківського ЦНАПу уже зросла до 92 млн грн!

  • Четвер, квіт. 01 2021
  • Автор 

На сайті БМР опублікований проєкт рішення про затвердження проєктно-кошторисної документації. Мова йде про вартість ремонту приміщення по вул. Театральна, 5, в якому планують зробити Цпентр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Ремонт приміщення оцінюють в 92, 9 млн грн!

"Затвердити проектно-кошторисну документацію по проекту «Реконструкція нежитлової будівлі (незавершене будівництво) під адміністративну будівлю з розміщенням центру надання адміністративних та соціальних послуг (в форматі «Прозорий офіс») по вул. Театральна, 5 у м. Біла Церква Київської області. Коригування», загальною кошторисною вартістю 92 947,48842 тис. грн (дев’яносто два мільйона дев’ятсот сорок сім тисяч чотириста вісімдесят вісім гривень 42 копійки).

Найменування об’єкта, його місце розташування – Реконструкція нежитлової будівлі (незавершене будівництво) під адміністративну будівлю з розміщенням центру надання адміністративних та соціальних послуг (в форматі «Прозорий офіс») по вул. Театральна, 5 у м. Біла Церква Київської області.

Характеристика будівництва – реконструкція нежитлової будівлі.

Проектна організація - Приватне підприємство Фірма «БРАМА-АБФ», головний інженер проекту – Васильєва Олена Сергіївна!, - йдеться у проєкті рішення. 

А ще ж нещодавно, 10 грудня 2019 року, виконком приймав аналогічне рішення, оцінюючи вартість ремонту в 76 млн. грн! 

tsnap

Напевно, саме на цю вартість і орієнтувалася Київська обласна державна адміністрація у своєму пості від 31 березня 2021 року. Але, білоцерківська міська влада готує обласній ціновий "сюрприз".

Варто нагадати, що Міністерство розвитку громад та територій України раніше повідомило новину про те, що 6 Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) цього року включені до Програми «Велике будівництво» та будуть профінансовані з державного бюджету. Серед них - ЦНАП у Білій Церкві. На всі шість будівель, включно з білоцерківським, виділять близько 147 млн грн. Виходить, що білоцерківська споруда буде найдорожчою!

Цікаво, що на ремонт цього приміщення депутати Білоцерківської міської ради вже заклали 13 млн грн. з місцевого бюджету. 

Наразі не зрозуміло, ці місцеві 13 млн грн додадуть до державних, чи ні? І яка ж остаточна вартість білоцерківського ЦНАПу?

При цьому ремонт відбуватиметься у недобудові по вул. Театральна, 5, яку міська влада у 2018 році купила за 24 млн грн. Національне антикорупційне бюро України веде розслідування цієї купівлі. Мова йде про можливе завищення вартості приміщення на 19 млн грн. Слідство не завершено. При цьому чиновники з усіх сил намагаються розпочати ремонт недобудови. 

Прочитано 4039 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео