Якісний ремонт автомобільних турбін в Україні

  • Вівторок, бер. 30 2021
  • Автор 

Швидкий та якісний ремонт турбін в Україні здійснює компанія Centr Turbin. Працюємо з турбокомпресорами легкових і вантажних автомобілів. У цей час ми займаємо передові позиції серед вітчизняних підприємств з відновлення і продажу турбокомпресорів. На складі завжди в наявності великий запас деталей, тому всі роботи виконуються максимально швидко.

При надходженні силового агрегату в ремонт, він спочатку проходить ретельну діагностику, під час якої виявляються зовнішні дефекти та деформації. Далі спеціалісти візуально визначають стан обох крильчаток. Досить часто ці деталі мають фізичні ушкодження, які видно неозброєним оком. Подібні дефекти відразу говорять про те, що ремонт турбіни неминучий.

Наступний етап передбачає розбирання центрального корпусу турбокомпресора (картриджа). Далі всі деталі необхідно ретельно очистити від забруднень. Потім виконується дефектування всіх складників турбіни, мета якого — виявити придатність кожної частини до відновлення. Запчастини з дефектами замінюються новими.

Відремонтуємо турбокомпресор вашої автівки

Компанія Centr Turbin професійно виконує ремонт автомобільних турбін. Ми можемо не лише відновити ваш силовий агрегат, але й навчити вас маленьких хитрощів щодо правил поводження з турбіною. Звертаючись до нас, ви отримаєте:

  • якісне сервісне обслуговування;

  • довготривалу гарантію на виконані роботи та замінені запчастини;

  • допомогу кваліфікованих спеціалістів;

  • вигідні ціни.

Автомайстерні компанії мають весь необхідний комплекс обладнання для балансування та регулювання наддуву турбіни, на якому наші фахівці здатні здійснювати ремонт різних видів складності за досить короткий проміжок часу. За необхідністю вони завжди готові надати консультації щодо правил експлуатації, профілактики та своєчасного обслуговування турбокомпресора.

Щоби скористатися нашими послугами, вам потрібно зв’язатися з нашими менеджерами та обговорити всі деталі співпраці.

Веб-сайт: https://centr-turbin.com/ua

Прочитано 451 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео