Проїзд на маршрутках у Білій Церкві подорожчає з 25 березня

  • Вівторок, бер. 23 2021
  • Автор 

23 березня на засіданні виконкому БМР прийнято рішення про підвищення вартості проїзду в маршрутках.

Вирішили встановити тариф на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Білоцерківської міської територіальної громади у розмірі 6,00 грн.

Це рішення набирає чинності з  25 березня 2021 року

Перевізники просили підвищити тариф майже до 9 грн.

Зокрема, ТОВ "Трансссіті" просило тариф у розмірі 8, 90 грн, ТОВ "Білоцерківський автобусний парк" - 8, 62 грн, ТОВ "Епітранс" - 8, 87 грн.

Лише у одного члена виконкому Руслана Костюченка виникло питання щодо цього рішення. Зокрема, він запитав, яким чином навести порядок у врученні  пасажирам квитків. Руслан Костюченко запропонував долучити до цього процесу "Муніципальну варту", але начальник транспортного відділу Олена Шевченко повідомила, що штрафувати за невидачу квитка має право лише поліція. 

Останній раз тариф переглядався у січні 2018 року. З того часу, за словами Олени Шевченко, зрослав вартість запчастин та паливно-мастильних матеріалів, рівень мінімальної зарплати, ціни на електроенергію, теплоенергію та послуги сторонніх організацій, рівень інфляції, водночас зменшився обсяг пасажирських перевезень через карантин. 

Прочитано 886 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео