Як вижити, якщо «кіна не буде»?

  • Четвер, бер. 18 2021
  • Автор 

17 березня на засіданні постійної депутатської комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв’язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплексу заслухали звіти 5 комунальних підприємств.

Розкажемо про найцікавіше зі звітів.

Так, КП БМР «Кінотеатр ім. О. Довженка», який завжди був лідером серед комунальних підприємств по прибуткам, у 2020 році зазнав збитків. Все – через карантинні обмеження.

«Ми не працювали практично 4 місяці у 2020 році. А коли відкрилися, то не було що показувати, бо дистриб’ютори не давали свою продукцію. Ми почали працювати лише в серпні місяці. Але потім знову підкосив карантин вихідного дня. Завантаженість підприємства у 2020 році – 2, 7%. Відтак ми отримали збиток у сумі 326 тис грн. Загалом у 2020 році заробили 7, 5 млн грн, тоді як у 2019 році – майже 19 млн грн», - повідомив директор підприємства Леонід Бабко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДИРЕКТОР "БВАК": "ЯКЩО ЗАБРАТИ ДОХІД ВІД ОРЕНДИ, ТО АЕРОДРОМ ЧЕРЕЗ РІК ТРЕБА БУДЕ ЗАКРИТИ"

Штатний розпис підприємства – 31 особа, заповнений на 91%. Людям пропонували звільнитися, але вони не погодилися, тому наразі отримують зарплату лише за відпрацьований час. Час під час простою не втрачали – частково поставили нове звукове обладнання, відремонтували фоє.

Депутати запитували, чи використовуються зали для проведення семінарів та зустрічей. За словами директора, так використовуються, але підприємству це не вигідно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Будинок урочистих подій» змагається за молодят зі своїм орендарем

Депутати рекомендували директору все-таки скоротити штат за таких умов. Утім поки що не зрозуміло, як в умовах карантину кінотеатр далі буде триматися на плаву.

Прочитано 636 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео