Влада "накинула оком" на маршрут №22?

  • Вівторок, трав. 19 2020
  • Автор 

15 травня на засіданні позачергової 96 сесії БМР прийняли рішення про затвердження Програми розвитку автомобільного транспорту у Білій Церкві на 2021-2025 роки. Документ передбачає придбання автобусів чи електробусів із двигунами екологічного стандарту не нижче «Євро 5», пристосованих до потреб пасажирів з обмеженими фізичними можливостями для комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління».

У документі не вказується скільки ж таких автобусів/електробусів збираються закупити. Є лише розмір витрат: на кожен рік планується на закупівлю транспорту витратити трішки більше 7 млн грн.

Але при цьому плани у влади амбітні. «Майже 3 роки тому у нашому місті діяло 500 автобусів, переобладнаних з вантажних машин, які обслуговували наше місто. Завдяки приватним підприємствам ми замінили ті машини на 200 великих сучасних автобусів, які пристосовані для перевезення пасажирів. У нас дуже гарне обслуговування, але ми хочемо, щоб було краще, а для цього потрібно контролювати, надавати дешеві послуги. Нам треба на обслуговування центральної артерії міста, де діє 22 маршрут, поставити комунальний транспорт», - сказав під час сесії заступник міського голови Олександр Поляруш.

Цікаво, як пан Поляруш собі уявляє замінити маршрутки компанії ТОВ «Трансіті» на маршруті №22 на всього 5 автобусів упродовж 5 років і при цьому витримати інтервал руху?

І чому пана Поляруша не цікавлять такі маршрути, які внаслідок транспортної реформи взагалі перестали існувати, але дуже потрібні містянам, як маршрути №13, 16, 25? Чому туди не поставити комунальний транспорт?

Довідка: станом на березень 2020 року міські автобусні маршрути загального користування обслуговує 6 підприємств-перевізників, які обслуговують 19 автобусних маршрутів загального користування. Залучено 218 одиниць транспортних засобів (враховуючи резерв), з них 146 одиниці - автобуси, 72 одиниці - мікроавтобуси.

Прочитано 2265 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео