Як оформити відпустку платнику єдиного податку?

  • Середа, трав. 13 2020
  • Автор 

Запровадження карантинних заходів змусило більшість платників податків та єдиного податку зокрема зупинити свою діяльність та сумлінно виконувати ухвалені на законодавчому рівні заходи спрямовані передусім на протидію поширенню коронавірусної інфекції.

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області доводить до відома платників «спрощенців» першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, що Податковим кодексом України передбачена можливість звільнення від сплати єдиного податку.

Таке звільнення можливе протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, та на період хвороби, підтвердженої копією листка непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

Щоб скористатись правом на відпустку, платникам необхідно подати до податкової за місцем реєстрації заяву у довільній формі з інформацією про період запланованої відпустки. Заяву, щодо періоду щорічної відпустки рекомендуємо подавати до початку відпустки, а заяву щодо терміну втрати працездатності з обов’язковим додаванням копії листка непрацездатності - одразу після закінчення лікарняного.

Надіслати заяву можна за допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини сервісу ДПС України «Електронного кабінету» або поштою.

Білоцерківське управління

ГУ ДПС у Київській області

Прочитано 529 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео