Оприлюднений проєкт рішення про місцеві податки та збори на 2021 рік

  • Четвер, квіт. 30 2020
  • Автор 

На сайті БМР оприлюднені проєкти рішень щодо розмірів ставок місцевих податків та зборів на 2021 рік. З ними можна ознайомитися та подати свої зауваження.

Проєкт рішення Білоцерківської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів в м. Біла Церква на 2021 рік» та аналіз його регуляторного впливу розміщені в мережі Інтернет на офіційному вебсайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів за електронною адресою: bc-rada.gov.ua. в розділах «Актуально» та «Проєкти рішень міської ради»

Головним розробником проєкту регуляторного акта є управління економіки Білоцерківської міської ради: 09117, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 15, кабінет №6, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місцеві податки на 2020 у Білій Церкві

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення з 9:00 до 18:00 (перерва з 13:00 до 14:00) у письмовому або в електронному вигляді за адресою управління економіки Білоцерківської міської ради:

09117, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 15, кабінет №6, тел/факс 390821.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прочитано 10365 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео