Підприємці купують медобладнання, засоби захисту, допомагають продуктами

  • П'ятниця, бер. 27 2020
  • Автор 

"Гуртом і батька легше бити", - каже народна приказка. Підприємці і Білої Церкви, і довколишніх районів допомагають владі та мешканцям міста в скрутній ситуації, пов'язаній з епідемією коронавірусу. Хоча і самі потерпають від тієї економічної ситуації, яка складається не лише в Україні, а й в світі у зв'язку з карантином. Отже, назвемо тих, хто допомагає.

Зокрема, під час засідання 94 сесії БМР головний лікар МЛ№3 Тетяна Дідич зазначила, що підприємець Костянтин Єфименко закупив обладнання для лабораторії лікарні (біохімічний та гематологічний аналізатор крові), 2 мікроскопи, монітор пацієнта, аналізатор газу крові, замовив апарат штучної вентиляції легень (чекають доставки).  Загалом допомога сягає 5 млн грн. 

20 березня Biopharma допомогла лабораторії Центр громадського здоров’я України МОЗ створити референтну лабораторію з визначення коронавірусу. Обладнання дозволить швидко та за сучасною методикою визначати в отриманих пробах наявність чи відсутність збудників коронавірусної хвороби.
Перший блок - це устаткування для виділення нуклеїнових кислот фірми Thermo Fisher Scitific з витратними матеріалами для 20 000 проб. Воно допомагає підготувати проби для постановки на аналіз. Другий блок - обладнання фірми Bio-Rad CFX 96 для ПЛР аналізу, що вже безпосередньо визначає ДНК вірусу, а також тест-системи до нього. Сумарна вартість обладнання перевищує 6 млн грн.

Також Костянтин Єфименко допоміг майже 1000 членам Академії пенсіонерів продуктовим наборами на 500 тис грн. 

Білоцерківський завод препаративних форм виділив 1, 6 млн грн на закупівлю пересувного рентген-апарата для МЛ№3. 

Підприємець Тетяна Засуха закупили для МЛ №3 50 захисних костюмів, 50 окулярів, 100 захисних екранів зволожувачі для кисню. 

Підприємці Іван Шилов, Вадим Маршалок, підприємства Білоцерківський хлібзавод, Маревен Фуд допомагають продуктовими наборами та продуктами в лікарню №3.

Підприємцям можна лише подякувати. Але хочеться ще раз нагадати про таке: той же пересувний рентген - апарат лікарі МЛ №3 просили багато років, щоб можна було робити флюрографію по мікрорайонах міста. Але влада роками їх не чула. Апарат штучної вентиляції легень працює у МЛ№3 вже 11 років. То чому ж лише, коли грім грянув, влада міста виділила кошти на закупівлю нового обладнання? І тепер його не можливо оперативно закупити, адже всі кинулися купувати і ми стоїмо в черзі. Відтак платники податків, які вже один раз сплатили до бюджету, змушені ще раз за свої кошти купувати обладнання. Бо ж допомагає лікувати саме обладнання, а не бруківка на алеях... 

Прочитано 1226 раз
Опубліковано в Економіка
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео