У Білій Церкві вводять обмеження на торгівлю

  • Понеділок, бер. 16 2020
  • Автор 

16 березня виконком у зв'язку з поширенням коронавірусу тимчасово зупинив роботу з 17 березня 00:00 годин діяльність театрів, кінотеатрів, музеїв, бібліотек, спортивних майданчиків та секцій, розважальних закладів, фітнес центрів, спа-салонів, центрів краси, кабінетів масажу та косметичних кабінетів, тату-салонів, стадіонів, зоопарків, атракціонів, магазинів з продажу будівельних матеріалів, барів, клубів, кафе, дискотек, закладів громадського харчування  у тому числі в готелях та на АЗС тощо. Дозволена робота магазинів продуктових та господарчих товарів, банків, банкоматів, аптек, ветеринарних лікарень, АЗС. 

А також зобов’язав перевізників перевозити у маршрутках тільки ту кількість пасажирів, яка передбачена тільки сидячими місцями. Також рекомендовано працедавцям не допускати працівників з ознаками ГРВІ на роботу та до обслуговування населення, передбачити можливість дистанційної роботи.

Білоерківцям рекомендована утриматися від богослужінь у церквах. Збори громадян дозволяються лише у кількості до 10 осіб, за виключенням засідань виконкомів БМР. Культурні, спортивні та соціальні, а також релігійні заходи так само обмежені.

Весілля та похорони не зможуть супроводжуватися обслуговуванням у закладах громадського харчування. 

З точним переліком об'єктів господарювання, де обмежується чи зупиняється робота, можна ознайомитися на сайті БМР. 

Прочитано 5418 раз
Опубліковано в Економіка
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео