КП БМР "Білоцерківтепломережа" просить ще 6 млн. грн допомоги

  • Вівторок, бер. 10 2020
  • Автор 

10 березня на засіданні виконкому БМР схвалено проєкт рішення про затвердження висновку комісії щодо здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю підприємств комунальної власності міста. 

Згідно проєкту рішення, пропонується виділити 6 млн грн безповоротної фінансової допомоги для КП БМР «Білоцерківтепломережа».

Заступник міського голови Інна Новогребельська, яка звітувала щодо проєкту рішення, зазначила, що 10.06.2019 року рішенням виконкому було затверджено висновок комісії, яка пропонувала надати підприємству 17 млн грн.

13 червня 2019 року на сесії БМР підприємству виділили 5 млн грн, а 2 жовтня 2019 року додали ще 4,2 млн грн. Таким чином, у 2019 році підприємство отримало 9,2 млнгрн безповоротної фінансової допомоги з міського бюджету.

Інна Новогребельська заявила, що за ці кошти була проведена реконструкція котелень по вул. Орленко та Гризодубової, на реструктуризацію боргів спрямовано ще 3,3 млн грн, решту коштів – на аварійні роботи на котельнях та заміну труби ТЕЦ-місто. Відтак пропонується підприємству виділити ще 6 млн. грн.

Прочитано 1707 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео