Німецька фармацевтична компанія STADA придбає генериковий бізнес "Біофарма"

  • Середа, груд. 04 2019
  • Автор 

Німецька фармацевтична компанія STADA придбає фармацевтичний бізнес провідної української компанії “Біофарма”. 

 

Щорічний дохід STADA перевищує 2,3 мільярда євро (станом на грудень 2018 року), вона налічує понад 10 400 співробітників у всьому світі.«Для України прихід такого інвестора – знакова подія. Це нові робочі місця та сплачувані податки замість звичного імпорту товарів та їх продажу тут. А ще це — доступ до кращих технологій, досліджень та розробок, а також до експортних ринків», — сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Він додав, що рішення STADA зайти на український ринок є показником зростання довіри до України з боку міжнародного бізнесу. В свою чергу, залучення іноземних інвестицій є одним із ключових чинників економічного зростання, що є запорукою добробуту кожного українця.

Очікується, що процес поглинання завершиться до кінця 2019 року.

Зазначається, що з придбанням бізнесу "Біофарми" STADA здійснила одну з найбільших фінансових інвестицій у фармацевтичний сектор України на сьогодні. "Ми бачимо великий потенціал на українському ринку. З цим придбанням ми станемо важливим гравцем на українському фармацевтичному ринку із сильним місцевим виробництвом", - цитує прес-служба генерального директора STADA Пітера Гольдшмідта. Також повідомляється, що керуючий партнер "Біофарми" Костянтин Єфименко разом із партнером Василем Хмельницьким і фінансовими інвесторами зосередяться на розвитку бізнесу компанії з переробки плазми крові як в Україні, так і на міжнародних ринках.

"Ми підписали угоду про продаж всього генерикового бізнесу Біофарма німецькій компанії Stada.
Це перша інвестиція стратегічного інвестора в фармацевтичну галузь за всю історію Ураїни і перша європейська інвестиція з 2014 року в економіку України. Я пишаюсь тим, що ми збудували підприємство, що відповідає самим високим європейським стандартам. Десятки аудитів ми пройшли без суттєвих зауважень. Культура виробництва, технології, персонал, регуляторні питання Біофарми оцінені стратегом на самому високому рівні.
В 2007 році ми стали акціонером фармацевтичної компанії Біофарма. В ці роки вартість нерухомості в Києві зростала в рази щороку, але ми розуміли, майбутнє за виробництвом. Трохи пізніше ми зрозуміли другу річ. GMP на Біофармі лише в кабінеті директора. Ми не зволікали, ми привели в порядок юридичну структуру і почали розробляти проект будівництва нового заводу разом з Linde. В 2012 році ми залучили інвестиції від Horizon Capital та почали будівництво нового заводу в Білій Церкві, який вже у 2014 році випустив свою першу продукцію. Збудували завод, сформували колектив, впровадили стратегію розвитку з чистого поля, абсолютно з нуля.
Це була чудова історія Українського успіху, якщо хочете - Української мрії!
Хочу подякувати своїм партнерам: Василю Хмельницькому, Lenna Koszarny! За цей час ми стали не лише партнерами, а й друзями!
Дякую Oleg Kovtun Finpoint, Slava Yakymchuk B@M, ця угода стала можливою лише завдяки вам.
Впевнений, Stada принесе в Україну високі стандарти виробництва і досвід.
Бажаю успіху Stada в Україні! Бажаю розвитку і зростання кожному члену колективу, впевнений, кожен із вас підсилить команду Stada в Україні!
P.s. не думав, що буде трохи сумно. Біофарма, дорогі мої колеги, ви стали частиною мого життя! Завжди розумів, що значною частиною мого життя, а сьогодні зрозумів наскільки! Дякую вам!

P.s.s. ми, разом з нашими партнерами, зосередимо всі сили і ресурси на розвитку плазмового бізнесу Біофарма", - зазначив у своєму пості на Facebook Костянтин Єфименко. 

Прочитано 3631 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео