Комунальні підприємства просять мільйони з бюджету на комуналку, зарплату і машини

  • Вівторок, лист. 12 2019
  • Автор 

На засіданні виконкому 12 листопада підтримали висновок комісії по здійсненню контролю за фінансово-господарською діяльністю підприємств комунальної власності міста. Згідно цього висновку затвердили прохання комунальних підприємств про поворотну чи безповоротну фінансову допомогу у 2020 році з міського бюджету. Апетити підприємств - чималі. 

КЗ БМР «Білоцерківський міський будинок органної та камерної музики» просить надати безповоротну фінансову допомогу в розмірі 1, 5 млн грн. для виплата заробітної плати та оплата теплопостачання.

КЗ БМР «Льодовий стадіон» просить виділити безповоротної фінансової допомоги у розмірі 1, 9 млн грн на оплату послуг з постачання електричної енергії.

КУ БМР «Інспекція з благоустрою міста Біла Церква» просить безповоротної фінансової допомоги у сумі 2, 5 млн грн на придбання легкового автомобіля RENO (450 тис. грн), маніпулятора (2, млн грн), оргтехніки (50 тис. грн.)

КП БМР «БВАК» просить безповоротної фінансової допомоги у розмірі 9,5 млн грн для проведення першочергових заходів для реалізації першого етапу Програми модернізації аеродрому «Біла Церква» 

КП БМР «Міська служба замовника» просить безповоротної фінансової допомоги на погашення заборгованості по оплаті комунальних послуг у розмірі 1, 6 млн. грн.

КП БМР «Тролейбусне управління» просить безповоротної фінансової допомоги у розмірі 13, 7 млн. грн на ремонт даху ангару для ремонту тролейбусів та ремонт контактної мережі

Звісно ж, не обійшлося без КП БМР «Білоцерківтепломережа». Тепер вони просять поворотну фінансову допомогу у розмірі 9 млн грн на погашення заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам підприємства. У 2019 році вони вже отримали 9, 2 млн. грн безповоротної фінансової допомоги. 

Комісія рекомендувала всім, окрім "Міської служби замовника" надати таку допомогу за наявності коштів у міському бюджеті.

Добре бути комунальним підприємство. Доходи залежать не від управлінського генія керівництва підприємства, а від того, скільки з міського бюджету підкинуть грошей, які місто могло б витратити на ремонти шкіл, садочків, лікарень, прибудинкових територій, мостій, доріг тощо. 

Прочитано 1379 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео