Місцеві податки на землю та нерухомість на 2020 рік зростуть

  • Середа, квіт. 24 2019
  • Автор 

На сайті БМР з'явилося оголошення про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів в м. Біла Церква на 2020 рік». Спірний податок, який минулого року змушені були сплачувати власники присадибних ділянок у розмірі 1, 5% (його пізніше міська рада знизила до 0, 1%, але податкова заявила, що це незаконно і не перерахувала розмір податку громадянам) на 2020 рік підвищується до 0, 2%.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення  з 9:00 до 18:00 (перерва з 13-00 до 14-00 ) у письмовому або в електронному вигляді за адресою управління економіки Білоцерківської міської ради.

Зауважимо, що податок на землю для ОСББ та ЖБК лишається незмінним: 0, 51% для будинків без магазинів та 0, 75% для будинків з магазинами. 

Зростає розмір податку на землю для колективного садівництва: з 1% до 1, 2%

Залишається незмінним податок для земель під колективним та індивідуальним гаражним будівництвом - 1, 5%

Єдиний податок для І групи  та ІІ групи залишається незмінним - 9% від розміру прожиткового мінімуму та 17% від розміру мінімальної зарплати відповідно. Проте у грошовому виразі ці податки зростуть, адже з 1 січня 2019 року збільшився розмір мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ставки податків на 2019 рік у Білій Церкві

Податок на нерухомість: на будинки житлові, садові, дачні податок незмінний - 0, 75%, на все решта податок зростає, зокрема на готелі, офіси, торгівельні та транспортні будівлі, гаражі, резервуари, похоронні бюро з 1 до 1, 2%, на театри, танцювальні зали та для публічних виступів, цирки - з 0, 75% до 0, 9%, музеї та бібліотеки, спортивні зали - з 0,5 до 0, 6%

Більш детально подивитися всі заплановані ставки податків на 2020 рік можна на сайті БМР.

 

 

Прочитано 2543 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео