18 квітня, під час позачергової 69 сесії БМР, з'ясувалося, що БК «Росава» вже продано на аукціоні. Про це заявив з трибуни депутат БМР Андрій Король.

«30 листопада 2018 року відбулося засідання комітету кредиторів по ВАТ «Росава», на якому було прийняте рішення про виставлення на аукціон цілісного майнового комплексу, в який входить ДК (БК «Росава», - ред.), вся та територія, що за ДК, плюс багато майна загальною вартістю на 36 млн. 615 тис. без ПДВ.

1 лютого 2019 року ТОВ «Товарна біржа «Капітал» оприлюднила повідомлення про проведення 6 лютого 2019 року аукціону з продажу цілісного майнового комплексу. Перший тур не відбувся. Згідно із законодавством ціна знижується на 50%. 28 березня 2019 року за 14, 9 млн. грн без ПДВ весь майновий комплекс ВАТ «Росава» було куплено певною компанією.

Шановний міський голово, в лютому перед тим, як ще можна було подати заяву, ми вам давали протокольне доручення про участь в аукціоні. Наша неучасть в аукціоні дала можливість знизити ціну на 50%. Міська рада прийняла рішення про визнання будинку культури комунальною власністю. Ми розраховували, що ви будете відстежувати це питання в судах, аукціонах. За минулого скликання міської ради працювало три юриста, ми вам розширили юридичний відділ до департаменту і там тепер працює десять юристів. У 2017 році ми додатково з бюджету на послуги позаштатних юристів виділяли 120 тис грн, у цьому році ми також на послуги юридичних фірм заклали кошти. І вся ця армія юристів навіть заявки (на аукціон, - ред.) не подала.

Я прошу вас на наступну сесію, щоб ви особисто нам розповіли всю хронологію подій і сказали, що повинна зробити міська рада, щоб повернути це майно», - зазначив Андрій Король.

Міський голова Геннадій Дикий повторив те, що говорив і раніше, що міська влада оспорює рішення ліквідаційної комісії про включення будинку культури до майна ВАТ "Росава", яке виставлено на аукціон. «Міська рада прийняла рішення про те, що БК «Росава» - це комунальна власність. А тепер ви що пропонуєте, брати участь в аукціоні по викупу комунальної власності. Так чи що?», - сказав мер.

Нагадаємо, Білоцерківська міська рада у 2018 році майже одноголосно дала згоду на купівлю недобудованого 1 будинку по вул. Театральна, 5 за ціною 24 млн. грн. Це в той час, як готові приміщення поліклініки шинників та БК «Росава» з прилеглою територією та низкою об’єктів нерухомості і транспорту продано за 14 млн. грн.!!!

Прочитано 7860 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео