Павло Козирєв: Рішення про розмір земельного податку приймаються виключно міською владою

  • Середа, лип. 11 2018
  • Автор 

Рішення про розмір місцевих податків, зокрема земельного податку, приймаються виключно міськими, сільськими, селищними радами або радами ОТГ. На цьому акцентував начальник Білоцерківського відділення ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв у коментарі журналістам щодо ставок місцевих податків.

Нагадаємо, що 21 червня Білоцерківська міська рада ухвалила рішення про нові ставки податків та зборів на 2019 рік, які будуть вищими, ніж у 2018 році. Зокрема, громадяни почали отримувати квитанції з розміром податку на присадибну ділянку в середньому по 560 грн за сотку. Це збурило громаду і 10 липня відбувся мітинг під стінами міськради з вимогою скасувати податки у кілька тисяч гривень.

«Місцеві податки, які білоцерківчани сплачують у 2018 році, були прийняті міською радою рік тому, і на всі питання щодо їх розміру може відповісти лише місцева влада. Ми лише друкуємо квитанції», - пояснив Павло Козирєв.

На його думку, з часом органи місцевого самоврядування отримають і право адміністрування, тобто збору місцевих податків.

Начальник Білоцерківського відділення ГУ ДФС у Київській області також повідомив, що органи місцевого самоврядування повинні подавати до фіскальних органів інформацію щодо наданих пільг зі сплати податку на нерухоме майно та рішення щодо наданих пільг зі сплати земельного податку.

Прочитано 1762 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео