У Білій Церкві знову починають боротися зі стихійною торгівлею

  • Вівторок, трав. 22 2018
  • Автор 

22 травня на засіданні виконкому Білоцерківської міської ради прийняли два рішення, які націлені на боротьбу зі стихійною торгівлею.

Зокрема, вирішили закріпити за ТОВ «Комфорт» прилеглу до центрального ринку територію за адресами: вул. Ярмаркова в межах від центрального входу в ринок до магазину товариства з обмеженою відповідальністю «Господарочка» та по вул. Куценко від магазину товариства з обмеженою відповідальністю «Берегиня» до межі з кафе «Салерно» для упорядкування прилеглої території. Керівництво ринку має провести роз’яснювальну роботу з громадянами, які здійснюють торгівлю на прилеглих до центрального ринку територіях та звільнити її до 01.06.2018 року надавши їм торгові місця на території ринку.

Також члени виконкому вирішили рекомендувати білоцерківським відділу поліції та управлінню Держпродспоживслужби здійснювати систематичний контроль за дотриманням державного санітарно-епідеміологічного нагляду, благоустрою на закріплених територіях та виконання даного рішення адміністрацією ринку. А також доручили «Муніципальній варті» здійснювати систематичний контроль за виконанням даного рішення.

Другим рішення створили робочу групу для проведення рейдів з метою ліквідації осередків стихійної торгівлі на вулицях міста Біла Церква у складі:

  • головних спеціалістів відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради
  • головних спеціалістів Білоцерківського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області (за згодою);
  • інспекторів КП «Інспекція з благоустрою м.Біла Церва»;
  • представників КП БМР «Муніципальна варта
  • представників Білоцерківської відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області (за згодою).

Питання перенесення торгівлі з прилеглої до Центрального ринку території розглядалося у 2016 році, Громадська рада при виконкомі м. Біла Церква заслухала торговців, але консенсусу так і не дійшли. 

Прочитано 2443 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео