Задекларуйте свої доходи!

  • Четвер, квіт. 19 2018
  • Автор 

Фахівці Білоцерківської ОДПІ в рамках кампанії декларування 2018 провели роз’яснювальну роботу серед відвідувачів Центру обслуговування платників з питань декларування доходів, отриманих у 2017 році.

Наголосили, що обов’язок щодо подання декларації про майновий стан і доходи виникає у тих громадян, які отримували протягом 2017 року доходи у вигляді окремих видів оподатковуваних доходів (прибутків), що не підлягають оподаткуванню під час їх нарахування чи виплати податковими агентами, але не є звільненими від оподаткування.

Найбільша увага була приділена доходам, які потребують обов’язкового декларування. Зокрема, акцентували увагу на оподаткуванні таких доходів:

  • успадкування чи отримання в дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав від осіб, що не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення,
  • отриманих від особи, яка не є податковим агентом (в т. ч. від надання в оренду власного рухомого чи нерухомого майна),
  • від операцій з інвестиційними активами,
  • іноземних доходів.

Подати декларацію про майновий стан і доходи можна до 1 травня поточного року.

При цьому, звернули увагу на завершення терміну деклараційної кампанії - 2018, закликали громадян своєчасно подати декларації про отримані доходи, не очікуючи кінцевого терміну для подання декларацій, надали відповіді на запитання присутніх.

Білоцерківська ОДПІ

Прочитано 964 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео