Міська влада хоче купити великі автобуси

  • Середа, лют. 28 2018
  • Автор 

28 лютого виконком Білоцерківської міської ради схвалив Програму розвитку автомобільного транспорту м. Біла Церква на 2018-2020 рр., яку буде винесено на розгляд депутатів міської ради.

Метою Програми є модернізація системи автотранспортних перевезень пасажирів у місті Білій Церкві та підвищення ефективності її функціонування.

Коментуючи це питання міський голова Геннадій Дикий зауважив, що програма надасть можливість придбати автобуси для поповнення та оновлення транспортного складу КП «Тролейбусне управління», сприятиме покращенню дорожньої інфраструктури, забезпеченню регулярних та якісних перевезень жителів міста.

Звичайно, якщо на придбання автобусів Білоцерківська міська рада виділить гроші з бюджету. Міський голова Білої Церкви перед засіданням 47 сесії навіть організував виставку прибиральної техніки та автобусу, який він вважає доцільним купити для міста. Тільки от чи будуть такі великі автобуси економічно вигідними, чи не доведеться білоцерківцям довго чекати на зупинках комфортного автобусу, ніхто з влади не знає. Адже будь-який водій маршрутки підтвердить: чим більший автобус, тим більші інтервали руху, інакше транспорт не буде економічно вигідним. 

Прочитано 2386 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео