Комунальні підприємства Білої Церкви просять 26 млн. грн з міського бюджету

  • Середа, січ. 10 2018
  • Автор 

Комунальні підприємства Білої Церкви просять поповнити їм статутні фонди за рахунок коштів міського бюджету на суму майже 26, 7 млн. грн. Про це повідомляється у рішенні виконкому Білоцерківської міської ради, що прийняте 10 січня 2017 року.

КП БМР «Білоцерківтепломережа» просить 4,1 млн. грн. на придбання 2 екскаваторів.

КП БМР БВАК просить виділити 1, 4 млн. грн. на відновлення покриття та маркування злітно-посадкової смуги та встановлення систем відео нагляду та сигналізації .

КП БМР «Підприємство готельного господарства» (готель «Рось» просить виділити) 36 тис. грн на капітальний ремонт ліфа.

КП БМР «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг»  просить поповнити статутний капітал на суму 7, 8 млн. грн.  на капітальний ремонт покрівлі адміністративного будинку та виробничих приміщень, утеплення, ремонт стін, заміну дверей та вікон,  а також на придбання трактора МТЗ – 82 з відвалом для прибирання снігу, екскаватора МТЗ, автобуса – катафалка, бензокосарки, подрібнювача для гілок і на ремонт та оновлення цвинтарних огорож, проходів і проїздів.

КП БМР «Тролейбусне управління» просить 6 млн грн. для капітального ремонту покрівлі адміністративної будівлі, яка знаходиться в аварійному стані і потребує негайного ремонту, капітального ремонту рухомого складу, а також оновлення застарілої матеріально-технічної бази підприємства.

КП БМР ЖЕК 6 просить 1,9 млн.грн. з метою придбання техніки, а саме: трактор, екскаватор, причіп та на ремонт адмінприміщення.

КП БМР ЖЕК 1 просить поповнити статутний фонд у сумі 2,7 млн.грн для придбання  автовишки локтєвої МАЗ АГП 30-А.

КП БМР ЖЕК 7  потрібно 2,5 млн.грн. з метою придбання трактора МТЗ-80, автовишки, тракторих причепів, ремонту адмінприміщення.

КП БМР “Інспекція з благоустрою міста Біла Церква”  також просить поповнити статутний фонд на 300 тис. грн, аби придбати техніку. Яку саме, не кажуть. Лишень зазначають, що техніка потрібна  з метою ефективної роботи та більш швидкого реагування на випадки порушень в сфері благоустрою.

Виконком підтримав таке рішення. Якщо коштів у міському бюджеті вистачить, то ці запити підприємств будуть задоволені упродовж 2018 року.

Прочитано 968 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео