Тарифи на ритуальні послуги у Білій Церкві планують підвищити

  • П'ятниця, груд. 15 2017
  • Автор 

14 грудня у місті Біла Церква відбулося засідання круглого столу щодо розгляду проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тарифи на ритуальні послуги». 

КП БМР «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг» наразі користується тарифами на надання ритуальних послуг, що складають мінімальний перелік послуг необхідних для поховання померлого, які  затверджені рішенням виконавчого комітету міської  ради №05 від 10.01.2017р.

Проте планується підвищення розміру мінімальної заробітної плати з 3 200 грн до 3 723 грн з 1 січня 2018 року, згідно проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Також зростає вартість паливо-мастильних матеріалів, енергоносіїв, комунальних послуг у порівнянні з витратами в діючих тарифах, збільшується сума податків. Тому підприємство вимушене підвищувати тарифи на ритуальні послуги до норм чинного законодавства.

«Приведення даних тарифів до економічно обґрунтованих витрат приведе до повної їх окупності, адже відшкодування їх збитковості не передбачено чинним законодавством України»,- відмітила заступник начальника управління житлового господарства з економічних питань ДЖКГ Людмила Мельник.

Слід зазначити, що КП БМР «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг» крім надання ритуальних послуг також обслуговує міські кладовища, проводить заходи по прибиранню та благоустрою. Крім того, залучаються технічні та людські ресурси підприємства на прибирання шляхів у зимовий період, до проведення толоки, на ліквідацію надзвичайних ситуацій та ін. 

Учасники засідання схвалити винесення проекту рішення «Про тарифи на ритуальні послуги» на розгляд засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 1635 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео