"Тролейбусному управлінню" виділили ще 1, 2 млн. грн. з міського бюджету

  • П'ятниця, груд. 15 2017
  • Автор 

Депутати Білоцерківської міської ради вирішили виділити 1 197 200 грн на регулювання цін на послуги електротранспорту КП "Тролейбусне управління".

Нагадаємо, з міського бюджету підприємство вже отримало 9, 5 млн. грн компенсації за перевезення пільговиків, ще 2, 7 млн. грн. становила компенсація по різниці тарифу на перевезення.

Також підприємство отримало 870 тис. грн. внесків з міського бюджету до статутного капіталу. При цьому за 9 місяців 2017 року має збитки 648 тис. грн.

Жоден інший перевізник у Білій Церкві компенсації на превезення пільгових категорій громадян не має, а тому між водями і пільговиками часто виникають суперечки, адже водії вимагають з пільговиків повної оплати проїзду. 

КП «Тролейбусне управління» обслуговує 6 тролейбусних та 4 автобусних маршрути. На балансі має 24 тролейбуси та 82 автобуси місткістю 18 пасажиромісць. Прибутки від продажу квитків становили 4, 7 млн. грн. Дохід від оренди площин у транспорті під розміщення реклами – 905 тис. грн. У 2016 році за 3 млн. грн. було закуплено чотири уживані тролейбуси з Угорщини, при цьому не всі вони змогли відразу вийти в рейс через несправність. 

У 2016 році міська влада вирішила встановити валідатори у тролейбусах з метою збільшення виручки від продажу проїзних квитків. Установкою займалася фірма АСТЕК. Вартість такої системи – 7 млн. грн. Гроші надавалися під 30% річних. Планувалося, що виручка зросте і за рахунок цього покриють вартість кредиту. Проте чи зросла виручка, наразі невідомо.

Прочитано 1711 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео