Білоцерківське підприємство зробило фіктивний ремонт на 200 тис. грн.

  • Вівторок, лист. 28 2017
  • Автор 

Установлено, що в грудні 2016 року директор ТОВ, яке знаходиться в м. Біла Церква, уклав два договори підряду з виконавчим комітетом Тетіївської міської ради про проведення капітального ремонту міського будинку культури та будинку військкомату.

Акт приймання-передачі вказаних робіт та довідка про їх вартість підписані в день укладення договору, а вже на наступний день виконавчим комітетом Тетіївської міської ради через Головне управління Державної казначейської служби України у Київській області здійснено оплату  виконаних робіт.   

Станом на січень поточного року в міському будинку культури та будинку військкомату ремонтні роботи не проведено, вікна та двері в приміщеннях не замінено.

Згідно із висновком судової експертизи обсяги та вартість фактично виконаних будівельних робіт за договорами підряду не відповідають обсягам та вартості, визначеним узгодженою проектно-кошторисною та фінансово-звітною документацією (дефектним актам, приймання виконаних будівельних робіт та формою КБ-2В) відповідно до договорів на  загальну суму понад 200 тисяч гривень.

Таким чином, директор товариства з обмеженою відповідальністю, зловживаючи своїм службовим становищем, привласнив кошти місцевого бюджету на суму понад 200 тисяч гривень.

За процесуального керівництва Тетіївського відділу Білоцерківської місцевої прокуратури  директору вказаного товариства повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 2, 4 ст. 191  (привласнення майна, вчинене шляхом зловживання службовим становищем, повторно, та у великих розмірах) та за ч.ч. 1, 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

За вказані злочини  підозрюваному загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 8 років з позбавлення права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю строком на 3 роки.

Досудове розслідування триває. 

Прес-служба

прокуратури Київської області

Прочитано 2159 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео