Паспорт нового зразка (ID-картка): вносимо у звітність без помилок

  • Четвер, лист. 23 2017
  • Автор 

Білоцерківська ОДПІ звертає увагу платників на зміни в порядку заповнення  повідомлення про прийняття працівника на роботу та звітів страхувальників (роботодавців) щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за найманих працівників, які мають відмітку в паспорті про правоздійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта та мають паспортнового зразка (ID-картка).

З січня 2016 року Міграційна служба України розпочала запровадження паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки (ID-картка).

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України» (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 року № 745) номер паспорта у вигляді картки містить дев’ять цифр.

Державна фіскальна служба разом з Пенсійним фондом України вжили заходів щодо доопрацювання електронних форматів (без збільшення версії) зазначеної звітності в частині забезпечення внесення номеру паспорта із 9 цифр для таких осіб.

 Зокрема, в Повідомленні про прийняття працівника на роботу та розрахунку форми №1-ДФ вноситься номер паспорта (ID-картка) з 9 цифр, а в звіті ЄСВ номер паспорта вноситься з константою П+9 цифр. Тобто лише в звіті ЄСВ в поле „ Податковий номер (серія та номер паспорта)” вноситься -  П123456789, в решті звітах - 123456789.

Білоцерківська ОДПІ

Прочитано 40183 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео