"Укртелеком" планує підвищити тарифи на стаціонарний зв’язок

  • П'ятниця, лист. 10 2017
  • Автор 

З 1 січня 2018 року Укртелеком підвищить тарифи на стаціонарний зв’язок. Для жителів міста подорожчання складе близько 5 грн, для абонентів села – близько 8 грн. 

Таке рішення ухвалила Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації за пропозицією "Укртелекому". Таким чином, у місті тарифи збільшаться на 7,3%, в селі – на 14,5%.

У підсумку, тариф Домашній Безліміт буде коштувати в місті близько 74 грн, а в селі – 70 грн, тариф Домашній Базовий, відповідно, 67 грн і 63 грн.

Нові ціни будуть на рівні собівартості надання послуг.

"Укртелеком" з 1 жовтня підвищив вартість пакетних хвилин, в які включені дзвінки на міжмісто, на SIP-телефонію і мобільні телефони. Компанія "Укртелеком" з 1 жовтня підвищила вартість пакетних хвилин, в які включені дзвінки на міжмісто, на SIP-телефонію і мобільні телефони. 

Зокрема, для тарифних планів Домашній Базовий, Домашній Мінімальний і Загальний Базовий плата підвищиться на 5,5 грн (з ПДВ), для користувачів Домашнього Безлімітного – на 9 грн (з ПДВ).

При цьому вартість тарифних планів, що включають тільки абонплату і відповідних граничних тарифів, встановлених Нацкомісією з питань регулювання зв’язку та інформації, не зміниться.

Прочитано 1653 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео