КП «Тролейбусне управління» має 648 тис. грн збитків за 9 місяців роботи

  • Середа, лист. 01 2017
  • Автор 

Про це повідомив на засіданні постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва Білоцерківської міської ради керівник підприємства Володимир Вахній.

КП «Тролейбусне управління» обслуговує 6 тролейбусних та 4 автобусних маршрути. На балансі має 24 тролейбуси та 82 автобуси місткістю 18 пасажиромісць. За 9 місяців 2017 року має збитки 648 тис. грн. Прибутки від продажу квитків становили 4, 7 млн. грн. Дохід від оренди площин у транспорті під розміщення реклами – 905 тис. грн.

З міського бюджету підприємство отримало 9, 5 млн. грн компенсації за перевезення пільговиків, ще 2, 7 млн. грн. становила компенсація по різниці тарифу на перевезення.

Витрати підприємства такі: 557 тис. грн пішло на витратні матеріали, 621 тис. грн – на запчастини, 265 тис. грн на паливно-мастильні матеріали, 7, 6 млн. грн на виплату зарплатні, 4 млн. грн. – на оплату електроенергії. Ще 318 тис. грн пішло на погашення кредиту, щоправда, керівник не пояснив якого.

Попередній керівник підприємства Руслан Степанський вирізав систему опалення у приміщенні КП, сподіваючись поставити сонячні батареї та обігріватися від їх енергії, проте не поставив та звільнився. Нинішній керівник Володимир Вахній каже, що на відновлення системи опалення потрібно 800 тис. – 1 млн грн.

Депутати висловили побажання отримати на руки звіт підприємства, щоб можна було предметно про щось говорити, а не сприймати цифри на слух. А тому Володимира Вахнія чекають на наступному засіданні комісії. 

Прочитано 1981 раз
Опубліковано в Економіка

Коментарі  

Aleksandr Rahimov
0 #1 Aleksandr Rahimov 19.11.2017, 17:42
Странно, старый начальник срезал, удрал и все,,концы в воду.после такого доклада я бы назначил депутатскую еомиссию-че там они на госпредприятии крутят мутят.проверил бы всю их бухотчетность, а нетак миллон туда миллион сюда и денегнет...

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео