Технічний персонал бюджетних організацій нарешті отримає матеріальну допомогу

 • Вівторок, жовт. 31 2017
 • Автор 

31 жовтня на 38 сесії Білоцерківської міської ради нарешті внесли зміни до бюджету міста. Це питання мали ухвалити ще 12 жовтня на позачергвоій сесії, проте не вистачило голосів, адже на сесію не прийшли депутати від ВО "Батьківщина", від Об'єднання "Самопоміч", два депутати від Опозиційного блоку і один депутат від "УКРОПу".

Отож, депутати розподілили додаткові надходження до місцевого бюджету у розмірі 27, 5 млн. грн.

З них 12, 1 млн. грн. зарахували до загального фонду бюджету. Розподілять їх так:

 • на виплату матеріальної допомоги на оздоровлення обслуговуючому персоналу виділяється 4 млн грн. (це працівники, які працюють в управлінні освіти і науки,  в управлінні охорони здоров'я, центрі «Шанс», центрі "Злагода", у відділі у справах молоді, у відділі культури, у відділі з фізичної культури та спорту)   
 • на заготівлю овочів у лікарнях міста - 196 200 грн.
 • на видалення аварійно-небезпечних дерев в ДНЗ – 49 640 грн.
 • на придбання спортивної форми для учнів спортивних шкіл, які є на балансі відділу фізичної культури та спорту – 150 000 грн.
 • на програму розвитку футболу -  100 000 грн.
 • на програму «Турбота» - 400 000 грн.
 • центру реабілітації «Шанс» на ремонт та поточне обслуговування автомобілів - 30 000 грн.
 • на програму надання окремих видів пільг – 1 470 000 грн. ( залізничний транспорт – 1 000 000 грн., послуги зв'язку – 470 000 грн.).
 • на благоустрій міста (ремонт вуличного освітлення, оплата електроенергії, яка використовується для вуличного освітлення, ремонт вуличних доріг та придбання лічильників для двох гуртожитків) – 5, 7 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутатам не цікаві інтереси виборців?

У той же час депутати вирішили відкласти до позачергової сесії питання про придбання спортивної форми для учнів тих спортивних шкіл, які є на балансі управління освіти і науки БМР (90 тис грн) та придбання LED-ламп для Першої гімназії (195 000 грн)

До бюджету розвитку додали 15 млн. грн. Таким чином бюджет розвитку склав 195, 8 млн. грн. Минулого року бюджет розвитку Білої Церкви склав 159, 3 млн. грн. станом на 26 грудня 2016 року.

Також місто отримало субвенцію з державного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі 332 947 грн. та 6, 3 млн. грн. субвенції на соціально-економічний розвиток, які заплановано витратити так: 4, 8 млн. грн. - на установку теплових лічильників у багатоповерхівках міста та 1, 5 млн. грн. на капітальний ремонт доріг, зокрема завершення ремонту дороги по проспекту Князя Володимира. 

Ще 240 тис. грн. виділили на зустріч 72 ОМБР, яка повертається у Білу Церкву.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати незадоволені "роботою" виконкому Білоцерківської міської ради

Прочитано 1703 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео